SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ moja walka o lepsze zdrowie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41307

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Co to masz za omnadren 220 mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Pff 250mg apteka ale biorę tylko 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
yoemaster
Aleks dzieki za odpowiedz teraz powiedz mi tylko czy brac omnadren 220mg e7d tak jak mam przepisane czy lepiej sobie to rozbic co 3-4 dzien co 110mg i czy lepiej jest dla wahań i libido ? oraz w którym dniu lepiej zrobić badanie na e2 i testosteron bo test max i e2 jest osiągalny w 70 h czyli w 3 dniu to najlepiej isc zrobic badania dnia 4 tak bedzie najbardziej wiarygodne i optymalne ?


W omce masz kilka estrow ale jeśli chcesz to możesz wbijać 2 x w tygodniu. Na badanie możesz iść w 3 lub 4 dniu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Aleks W niedziele był shot 120mg z omki w rodę wychodzi 4 dzień lecz w tym dniu nie mogę zrobić badania jedynie w 5 dniu czyli w czwartek czy w takim razie wynik bedzie optymalny ? jak na takie badania pójdę 5 dnia dodam tez ze wtedy bede po pracy nocka czy jak bede zmoczony wypompowany to wynik e2 bedzie wiarygodny ?.Czy lepiej poczekać a za tydzień jak będę miał dzień wolny gdzie z rana w 4 dniu przed kolejna i iniekcja zrobie badania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
To ile w końcu bijesz tej omki ? Wydaje mi się ze tu problem jest głębszy nie związany z hormonami /:
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
200mg podzielone na 100 mg pomyłka bo często 0 zamienia się na 2 na klawiaturze numery cznej , tzn jaki problem ty widzisz sugerujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
yoemaster
Aleks W niedziele był shot 120mg z omki w rodę wychodzi 4 dzień lecz w tym dniu nie mogę zrobić badania jedynie w 5 dniu czyli w czwartek czy w takim razie wynik bedzie optymalny ? jak na takie badania pójdę 5 dnia dodam tez ze wtedy bede po pracy nocka czy jak bede zmoczony wypompowany to wynik e2 bedzie wiarygodny ?.Czy lepiej poczekać a za tydzień jak będę miał dzień wolny gdzie z rana w 4 dniu przed kolejna i iniekcja zrobie badania .


Zrob w przyszlym tygodniu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-10-18 10:50:50

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Miałem dziś zrobić shota ale poczekam do jutra i w poniedziałek pójdę zbadać estradiol czy teestrosteron tez potrzebny jest bo 4 tyg temu robiłem wyniki zobaczy,y jak w 4 dniu z rana będzie bo to jest nie możliwe ze libido siadło jedynie przez duże e2 ale nie czuje duzej aromatyzacji na sutkach brodawkach , po rozmowie z innym endokrynologiem / andrologiem problem może być w tym ze mam niskie shbg o tym to ja już wiem od 1,5 roku tylko obecny prof andrologi nic z tym nie robi bo mowi ze więcej wolnego to lepiej ale nie dla dht etc wiemy ze obniżyć można winstrolem itd ale czym podnieść shbg go do góry podobno hcg ft 3 ft4 , Czy jeśli przed htz miałem shbg 9 a teraz jestem na trt i czy w czasie przyjmowania syntetyka shbg idzie do góry ?


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2017-10-19 13:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Mozliwe ze od samego wysokiego e2 libido siada.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

7 tydzień enan i zero efektow...

Następny temat

Endokrynolog Warszawa

WHEY premium