SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ moja walka o lepsze zdrowie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Wybralbym opcje nr 3.
Na weselu bedziesz wymiatal

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Dzięki za odpowiedz zawszę doradzisz aleks , co do testa to też przemyślałem ze jest to najlepsza opcja bo na pregnylu przy duzych dawkach i powyżej 2 mcy nie jest zalecane bo komórki leydiga stają sie mało wrażliwe na lh endo jak i syntetyczne lh .Następna sprawa do kinetyki testosteronu to faktycznie lepiej on działa jak iniekcja jest w udo a nie np w mały mięsień typu bark ? czy jest to znikome ?, co do iniekcji w bark używam igieł 0,5 czy w udo też mogę ożywać 0,5 czy lepiej 0,6 .Co do opcji testosteronu to mam jeszcze omnadren
1. mix 70mg e3d + dzień po iniekcji ari 0,25mg + 200-250 ui dzień po ari
2 mix 50mg e2d + ari 0,25mg hcg 300-500 ui e5d
3 125mg e4d -e5d + ari e3d 0,25mg + hcg
ewentualnie napisz mi co było lepsze dla mnie opcja bo myślałem nad iniekcjami podskórna ok 35 mg mix ed lub 50 mg e2d ewentualnie jak połączyć teraz to trt z hcg by miało ręce .Co do hcg czy np 500 ui e5d wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
do zachowania płodności by jajka pracowały bo po rozmowie z andrologiem nie zaleca sie stosowanie hcg ale jak wiadomo hcg nie hest tak silne by odblokować hpta ale za to dwóch endo i jedne androlog zalecają podawanie hcg w czasie trt ale co lekarz i region pl lub swiata to inne metody leczenia nie ma jednego standardu ale dlaczego bez hcg nic takiego sie nie dzieje organizmowi po za tym ze hcg nie omija szlaku syntezy t-> progesteronu itd ale czy jest to tak ważne przy niskim shbg .Oraz jak to jest z badaniem krzywej insulinowej na IO CZY JAK teraz bede na testosteronie to czy jak bedzie mniejsza wrażliwość na insuline to czy badanie bedzie wtedy wiarygodne ?,mam nadzieje ze odp na wszystkie pytanka , sorki ze cie tak mecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
yoemaster
Dzięki za odpowiedz zawszę doradzisz aleks , co do testa to też przemyślałem ze jest to najlepsza opcja bo na pregnylu przy duzych dawkach i powyżej 2 mcy nie jest zalecane bo komórki leydiga stają sie mało wrażliwe na lh endo jak i syntetyczne lh .Następna sprawa do kinetyki testosteronu to faktycznie lepiej on działa jak iniekcja jest w udo a nie np w mały mięsień typu bark ? czy jest to znikome ?, co do iniekcji w bark używam igieł 0,5 czy w udo też mogę ożywać 0,5 czy lepiej 0,6 .Co do opcji testosteronu to mam jeszcze omnadren
1. mix 70mg e3d + dzień po iniekcji ari 0,25mg + 200-250 ui dzień po ari
2 mix 50mg e2d + ari 0,25mg hcg 300-500 ui e5d
3 125mg e4d -e5d + ari e3d 0,25mg + hcg
ewentualnie napisz mi co było lepsze dla mnie opcja bo myślałem nad iniekcjami podskórna ok 35 mg mix ed lub 50 mg e2d ewentualnie jak połączyć teraz to trt z hcg by miało ręce .Co do hcg czy np 500 ui e5d wystarczy


Osobiscie nie preferuje mixow,gdyz ciezko jest utrzymac stale stezenie z powodu 4 estrow ale zawsze to apteka
Co do miejsc iniekcji to nie odczujesz roznicy czy w maly czy w duzy miesien.
Podskornie nie wbijalem testa jedynie HCG i zauwazylem roznice na korzysc iniekcji domiesniowej.
Co do ilosci HCG to 500 iu co 5 dni powinno byc optymalne.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Teraz ma pewien dylemat bo prawdopodobnie test mix /enant 100 mg e4d + do tego hcg w e5d 500ui ( chociaż w us zaleca 100ui ed ) jak stwierdzić jaka dawka hcg bedzie odpowiednia ? oraz czy jak dam hcg dzien po testosteronie to w dniu hcg ile dac ari na wstęp by później zrobić badania ? .Co do igieł to mam rozumieć ze do uda nada sie tez 0,5 igła bo w bark jest idealna .Co do testa enant galenika dzieżko jest dostać u mnie bo to apteka ale platinum labs duzo ludzi chwali ale czy ty miałeś z nim do czynienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
yoemaster
Teraz ma pewien dylemat bo prawdopodobnie test mix /enant 100 mg e4d + do tego hcg w e5d 500ui ( chociaż w us zaleca 100ui ed ) jak stwierdzić jaka dawka hcg bedzie odpowiednia ? oraz czy jak dam hcg dzien po testosteronie to w dniu hcg ile dac ari na wstęp by później zrobić badania ? .Co do igieł to mam rozumieć ze do uda nada sie tez 0,5 igła bo w bark jest idealna .Co do testa enant galenika dzieżko jest dostać u mnie bo to apteka ale platinum labs duzo ludzi chwali ale czy ty miałeś z nim do czynienia ?


Dawkę ari musisz dobrać pod wcześniejsze wyniki badań i później znowu zbadać. Ja podczas gdy daje hcg exe dawkuje przeważnie 3 x tygodniu.
Jeśli Twoje udo ma min 65 cm obwodu to długość igły min 35 mm.
Testa z underow brałem i nadal biorę z androchema.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
No właśnie jest problem bo jak brałem symex to po badaniach wiedziałem ze mi wystarcza 1/6-8 tab , ale teraz mam cały czas brać ari ale na początku nie wiem ile dawać tego ari po pierwsze ze ari nie działa tak szybko jak symex a po drogie czuje wysokie e2 np 60 pg na sutkach , czy profilaktycznie na razie dać 0,25mg czy 0,50 mg w dniu e5d hcg czy dzień po hcg bo e4d bedzie 100mg testosteronu .Co do trądziku to zauważyłem ze znowu mnie wysyfia ale nie wiem czy to jest wina wysokiego e2 czy tez samego testa ale jak ty sobie z tym radzisz oprócz antybiotyków


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2018-08-12 19:22:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Nie mam problemów z trądzikiem ale ja używam specjalnego mydła wysuszajacego skórę.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Podaj nazwe tego mydła , bo mydło siarkowe na mnie słabo działa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Jak bede w sklepie to zrobie fotke tego mydla, bo opakowanie juz wyrzucilem

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

7 tydzień enan i zero efektow...

Wiecej