SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ moja walka o lepsze zdrowie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41283

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Dodatkowo mam obawy czy same sermy bez hcg ruszą jajka na tyle by było ok bo co z tego ze przysadka ruszy a jaja nie , ale zobaczymy podobno same sermy powinny dać rade bo koledze co był na cyklu 4 mce rozpisałem pct i dał radę , ale zdaje sobie sprawę ze czas ponad 1,5 roku nie zawszę sie przeskoczy w 2 mce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Sermy ruszą jądra, tym bardziej po tylu tygodniach stosowania.
Te 60 dni powinno w zupełności wystarczyć.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Aleks Badania zrobie 2 lipca czyli 60 dni sermów
1-20 letro 1 tab ed
20-30 clomid 50 ed
50-60 clomid 50 ed
30-60 tamoxifen 10-15 mg ed pod koniec 7 dni po 5 mg ,sperma zrobiła się białą czyli jaja ruszyły , co do cloma to zauważyłem ze chyba zle on na mnie działał z letro lub brak androgenów i moje ciało dostało szoku ale teraz clom z tamoxem i powiem ze mam libido na 65-70% wzwód tak samo ale nie wiem czy to nie jest zasługa połączenia serm bo na samym tamoksifenie nie było tak , może tez tak być ze dopiero hpta sie zrestartowało i jest ok , a co do pytania co do badań to zrobie testosteron, e2, prl ,lh , fsh , shgb bo zawsze mam niskie ok 9-10 ale cos czuje ze tamoxifen i clom dobrze działa i podniósł mi shgb i nie mam już takich problemów z utrzymaniem wzwodu itd czy w takim wypadku slysza\l ktoś o stosowaniu tamxifenu non stop w dawakch 5-10 mg i czy w długo falowym działaniu nie beda problemy z wątroba lub jakimś nowotworem bo badań naukowych jest mało na ten temat


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2018-06-26 12:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Clomid podnosi bardziej LH natomiast tamox FSH dlatego polaczenie tych obu srodkow jest optymalne.
Mozesz sprobowac, dawka rzedu 5 mg dziennie nie powinna przyniesc niepozadanych skutkow, najlepiej co jakis czas monitorowac czynnosc watroby.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Wiec tak odebrałem cześć wyników , reszta będzie dostępna do środy wraz z morfologią , Co do wyników to trochę nie pokoi mnie niskie fsh pomimo 2 mcy pct i brania tamoxifenu /clomidu który wspomaga hpta (fsh/lh ) dziwne ze tak nisko ale przed trt fsh 1,66 lh 4,66 może faktycznie moja taka natura i te żylaki i zwapnienia na jądrach tez pewnie mają w tym jakiś skutek lecz urolog cały czas upiera się ze nie bo są małe , co do jąder to mnie ciągną pobolewają tzn ze sygnał z przysadki jest i coś próbują robić tylko przy 50 mg clom ed test powinien być wyższy bo patrząc na wyniki innych osób to maja lepsze wyniki ale nie ma co się oszukiwać prawie 3 lata na trt 200/250mg e7d /e8d swoje robi
Badania po 2 mcach pct
FSH 2,51 mIU/ml[1,27-19,26]~;
LH 6,4ML [0,8-7,6]
SHBG 27,8 NMOL [18-114]
Estradiol 28,53 pg/ml[-31,5]~;
Prolaktyna 10,52 ng/ml[2,64-13,13]~;
Testosteron 495,03 ng/dl[175-781]~;
Morfologia ok lecz
rbc 5,98 , hct 50,1 zastanawia mnie dlaczego pomimo tak małego testosteronu mam tak wysoki hematokryt i płytki krwi ,
skutki niskiego testosteronu mam cały czas spie po 10 g wstaje zmęczony , nic mi sie nie chce i ide spać czasami po 18-19stej .Jest lepiej nawet z tak niskim testosteronem wzwód itd jest lepszy ponieważ shbg jest podwyższyło 0 200% bo ja normalnie mam [9]
, tylko nie wiem czy jest bezpiecznie dodac tamoxifen 5mg do stalej suplementacji przy trt , aleks cz to normalne ze przy takim lh mam tak niski testosteron ? czyli przysadka jest ok tak jakby jaja nie dawały rady , zastanawiam się nad tym czy 4 tyg byc na off nawet bez cloma i zobaczyc jak organizm sobie poradzi tylko ja juz czuje ze nawet clom mi nie pomaga ale moze terapia hcg 500-1000 e5d lub wiejcie na trt ale z hcg , czekam na poradę oraz przemyślenia kolegów




Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2018-07-03 08:30:32

Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2018-07-04 13:56:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Ewidentnie jest problem z jądrami, przy tak wysokim lh test powinien być wysoko....
Hcg nic nie zmieni bo imituje lh.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Wiem Aleks ze hcg imituje lh lecz gdy podawałem 5000 ui e5d to w 5 dniu miałem wyniki e2 100 , test 900 ng prl 15 ng czy w takim wypadku clom jako aktywator gonatropin może być za słaby w dawce 50mg ? , cały czas wiem ze jajka sa nie teges ale czy faktycznie te małe zylaki oraz zwapnienia mogą robić taki problem ze hpta działa ale jaja mało produkują test i plemników ?Zastanawiam się czy jest sens ciągnąc dalej sermy czy one coś polepsza w długim perspektywie czasu czy nie mam sie łudzić i wskazywać na trt tylko teraz jeśli wiemy ze jaja słabo pracują to lepsze bedzie by one zostały uśpione i obudzić je hcg /hmg dopiero jak bede starł sie o potomstwo czy lepiej podawać hcg 250ui e3d lub 500 ui e5d .Czekam na twoja przemyślenia bo twoje porady sa w 100% pomocne ale to wynika z doświadczenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21754
Czym podbiłeś sobie SHBG? Tamoxem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
yoemaster, widzę, że masz trochę doświadczenia z SHGB. Trzeba to badać na TRT czy tylko wtedy, gdy się jest OFF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Shbg poszło do góry najprawdopodobniej po tamoxifenie 10mg ed i powiem tak jest różnica dla wzwodu libido etc więc na trt dobrze jest mieć od 25-35 Shbg a tamxifen podnosi metabolity watrobowe itd od 10-40 % według badań naukowych,co do badań shbg trzeba badać przed trt jak i w trakcie bo ta globulina dużo nam powie o testosteronie wolnym całkowitym i o metabolizowaniu hormonow
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

7 tydzień enan i zero efektow...

Następny temat

Endokrynolog Warszawa

WHEY premium