SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- wiele pytań

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Za lekko ponad miesiąc chciałbym przejść na masę i nieco odświeżyć trening, żeby lepiej rozplanować przedział powtórzeń i progres zarówno mięśni jak i siły. Dodam, że mam do dyspozycji 3 dni w tygodniu na trening siłowy. W oko wpadł mi HST jednak nie widzę, żeby zbyt wiele osób korzystało z tego treningu
chwilowo. Stąd moje pytanie czy ta metoda jest warta uwagi na dzisiejszy dzień dzisiejszy?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Systemów treningowych jest wiele warto testować je na sobie
https://www.sfd.pl/HST_przeczytaj_zanim_dasz_plan_do_sprawdzenia.-t164144.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Juz chyba przeczytałem o HST na forum wszystko co się da :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To tak samo jak z pytaniami, split czy fbw, trzepa próbować co na nas działa, w ciągu roku pare systemów można nawet sprawdizć jak sie sprawują
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Więc nie ma co się zastanawiać tylko brać w ciemno :)
Jutro podeśle jeszcze plan do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Tak jest zgadza się

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Ogólnie mam jeszcze pytanie co do dodawania ciężaru między seriami w czterech ćwiczeniach. W martwym ciągu, OHP, przysiadzie oraz w wyciskaniu na płaskiej. Zawsze to robiłem przy 5 powtórzeniach czy do dobry pomysł aby zastosować to w treningu HST pryz trzecim mikrocyklu?

Plan do oceny.

1) Mikrocyl I- 15 powtórzeń

-Przysiad/MC x2
-Wyciskanie x2
-Podciaganie nachwyt max x1
-Wiosłowanie x2
-OHP x2
-Pompki na poręczach x1
-Wznosy sztangielek bokiem x1
-Wspiętki x1
-Uginanie ramion x1

2) Mikrocykl II- 10 powtórzeń

-Przysiad/MC x3
-Wyciskanie x3
-Podciaganie nachwyt max x1
-Wiosłowanie x3
-OHP x3
-Pompki na poręczach x2
-Wznosy sztangielek bokiem x1
-Wspiętki x1
-Uginanie ramion x1


3) Mikrocykl III- 5 powtórzeń

-Przysiad/MC x4
-Wyciskanie x4
-Podciaganie nachwyt x2
-Wiosłowanie x4
-OHP x4
-Pompki na poręczach x3
-Wznosy sztangielek bokiem x2
-Wspiętki x2
-Uginanie ramion x2


4) Mikrocykl IV- 5 powtórzeń

-Przysiad/MC x4 clusters
-Wyciskanie x4 clusters
-Podciaganie nachwyt x2
-Wiosłowanie x4 clusters
-OHP x4 clusters
-Pompki na poręczach x3
-Wznosy sztangielek bokiem x2 (ostatniua seria dropset)
-Wspiętki x2 (ostatnia seria dropset)
-Uginanie ramion x2 (ostatnia seria dropset)




Zmieniony przez - KapiXXX w dniu 2018-06-05 13:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
KapiXXX
Ogólnie mam jeszcze pytanie co do dodawania ciężaru między seriami w czterech ćwiczeniach.


zwiększasz z treningu na trening, plan bardzo dziwny nie widze zadnego sensu robic po jedna serie danego cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Zwiększanie z treningu na trening to swoją drogą chodzi mi tutaj aby nie ćwiczyć na stalym cięzarze pezy kilku ćwiczeniach. Jesli chodzi o plan pod HST sugerowalem się tym tematem http://m.sfd.pl/HST_przeczytaj_zanim_dasz_plan_do_sprawdzenia.-t164144.html no chyba, ze cos źle zrozumialem.


Zmieniony przez - KapiXXX w dniu 2018-06-05 23:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
No chyba, że lepiej nie kombinować z takim planem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Wiecej