SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- przeczytaj zanim dasz plan do sprawdzenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 420910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
Powodzenia i wytrwałości w treningach.Pozdrawiam.
1

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
lepiej byłoby na barki dac high pull i pusch press

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5361
Nie wiedziałem co to za ćwiczenie więc sprawdziłem na YT. I to się robi bez przerwy high pull i od razu przechodzisz do push press? Jak to dostosować do powtórzeń? Gdy mam 15 powtórzeń jedną serię to np robię 15 powtórzeń i high pull i 15 powtórzeń push press czy inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
nie
jako pierwsze dajesz pusch press a póżniej high pull
to co mówisz to zarzut
1

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5361
Ok dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
Szybkie pytanie: jestem po 6 tygodniach FBW i chce sprobowac teraz po raz pierwszy HST. Moge zaczac od razu czy niezbedne jest zrobienie strategicznego roztrenowania? a może wystarczy tylko pominąc 15-stki? z góry dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
Musisz zrobić maksy dla 15,10,5, następnie niestety strategiczne roztrenowani,takie są reguły tego treningu i lepiej ich przestrzegać.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
Ok, to że po tych 8 tyg HST musze zrobić roztrenowanie przed kolejnym cyklem jest dla mnie jasne. Interesuje mnie natomiast czy mogę z marszu wejść na HST po 6 tygodniach normalnego treningu bez żadnej przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
nie, musisz zrobic roztrrenowanie
wtedy cięzary na których bedziesz operował w mikrocyklach jak i progresje zrobi swoją robotę
1

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 877
Witam, czytałem sporo o HST aż zdecydowałem się ułożyć sobie trening, podam ćwiczenia i ilość serii dla pierwszego mikrocyklu tj 15 powtórzeń, proszę o ocenę i porady.

martwy ciąg 2 s
wykroki ze sztangietkami 2 s
wspięcia na łydkach 1 s
podciąganie 2 s
wiosłowanie 1 s
wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 2 s
dipy 2 s
wyciskanie na barki sprzed głowy 2 s
modlitewnik 1 s
wyciskanie francuskie 1 s
brzuszki 2 s

Licząc serie które wykonywałem w treningu dzielonym oraz licząc serie które wykonam przez cały tydzień HST ich ilość jest minimalnie większa w treningu dzielonym.

Czekam na Wasze opinie, pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST dobry planik ?

Następny temat

HST..?

Wiecej