SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMS Serwis rowerków magnetycznych

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
Kto wie gdzie w Polsce (najlepiej na Pomorzu) znajdę serwis pogwarancyjny sprzętu HMS?
Mam rowerek magnetyczny M2600 który sprawia problemy.

Dzięki!

T. Durden

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
KUREKski, dzięki, ta firma jest bardzo dokładnie nie na Pomorzu, ale sprawdzę może będzie się opłacać wysyłka.
pro666 znalazł coś w Łodzi i to też nie na Pomorzu, ale akurat by mi pasowało.

Czyli jednak się da! :)

T. Durden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Google.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
Szukałem i nie znalazłem. Może nie potrafię więc naprowadź proszę jaką frazę trzeba wpisać. Dzięki!

T. Durden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
HMS fitness. Z tego co widzę na szybko, nie ma chyba serwisu. Ale są sklepy które sprzedają ten sprzęt, więc w ramach gwarancji coś z nim muszą robić. Napisz do takiego sklepu i się dowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Niestety sam nic nie znalazłem w wyszukiwarkach, dlatego polecam Ci po prostu przedzwonić do sprzedawcy, od którego kupiłeś rowerek, i zapytać się jego o dalsze wskazówki.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
Widzę się chłopaki prześcigacie w ilości postów na forum.
Szkoda że większość odpowiedzi to właśnie takie nie-odpowiedzi.
Na pytanie 'kto wie?' wiem już 'kto nie wie', tyle że nie o to chodzi.

T. Durden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
Piana za trzy... dwa... jeden....

T. Durden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
Dla ułatwienia dodam że ponieważ jest to chińszczyzna to pewnie nikt tego nie naprawia, jedynie wymienia na nowe bo tak się bardziej opłaca. Ale ponieważ gwarancji już nie ma, sprzedawcy zresztą też, to liczę że może ktoś wie gdzie pogwarancyjnie można ten sprzęt naprawić.

T. Durden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Dałem Ci jedynie poradę, co proponuję, abyś zrobił, bo tak jak sam zauważyłeś - nie znajdziesz serwisu pogwarancyjnego. Mówisz o biciu się "o posty", a sam nawet nie edytujesz jednej wypowiedzi, tylko napiszesz 3 kolejne naraz. Jeśli moja odpowiedź Ci nie pomogła, to znaczy, że albo jej nie zrozumiałeś albo po prostu Cię nie zadowala, jednak na pewno nie piszę tutaj postów, aby nabić licznik.

PS. Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, czy opłaca się naprawiać czy kupić nowy rowerek -.-

Zmieniony przez - KUREKski w dniu 2013-12-15 10:20:51

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
Z tym że nie zrozumiałem Twojej porady to słaby przytyk, ale doceniam że próbujesz!

T. Durden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Szukałeś w google czy nie podołałeś?? Jak się wpisze "HMS fitness serwis" to jako drugi wynik wyskakuje właśnie taki serwis. Firma z Łodzi. Naprawa sprzętu fitness. Części do HMS mają także naprawiają na pewno też.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sopot Sskir

Następny temat

Sprzedam wyciąg KELTON HW 10 lub zamienię na Kelton HZ 4

WHEY premium