SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

HMB i L-karnityna?

Wysłana -
Czy to prawda, ze L-karnityna nie dziala? Czy HMB naprawde trzeba brac przez kilka miesiecy, by zobaczyc efekty?

"Uważni nigdy nie umierają. Nieuważni już są martwi."
Dhammapada

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Z l-karnityna to niestety prawda. A jesli chodzi o HMB to ja odczuwam "pozytywne wibracje" juz po dwoch tygodniach.

Moderator działu Suplementacja
Wysłana -
Gdzie wyczytaliście, ze l-karnityna nie działa??

szaba
Wysłana -
widzialem wiele artykuluw i bylo w nich napisane ze organizm ma wystarczajaca ilosc l-karnityny i nie potrzebuje wiecej...
Wysłana -
Wiecie co?!?! Zajmę się tym problemem. Poszukam w różnych książkach i czaspismach, a potem wam napiszę co o tym sądzę!! Bo wydaje mi się, że l-karnityna działa, i zapobiega osadzaniu się tłuszczu!! Prawdą też jest, ze tłuszczu już wytworzonego nie spala, dlatego przy l-karnitynie potrzebny jest ruch!! Ale nie można powiedzieć, ze nie działa, bo swoją rolę spełnia!!
Jeżeli ktoś bierze l-karnitynę i nic nie robi w tym kierunku, aby spalić tłuszczyk, to jasne że nic ona nie da!!
pozdrawiam

szaba
Wysłana -
zamiast się bzykać z HMB i karnitynami i wydawać kupę kasy - lepiej przejść się do sklepu z ziołami i wypytać "co i jak"

- zostanie więcej kasy w kieszeni na to co jest
najpotrzebniejsze, czyli dobre białko

- efekty będą lepsze

rem9
Wysłana -
Hm... toscie mnie zalatwili :) Wlasnie kumpel jedzie do Stanow i sobie zamawiamy wlasnie HMB i L-karnityne z Ultimate Nut. I teraz nie wiem czy sobie wiac tylko HMB czy tez wziac jednak dodatkowo ta L-karnityne. Mozecie mi podpowiedziec co w jakich proporcjach dziennych brac ??? Dzieki.
Wysłana -
Weź sobie jak Cię stać l-karnitynę i HMB na raz, bo one nasilają na wzajem swoje działanie jak bierzesz je w tym samym czasie!!!

szaba
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź