SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB hehehe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Pare dni temu podalem w watpliwosc skutecznosc tej odzywki,teraz podaje zrodlo:Slater G,Jenkins D,Logan P et al.Beta-hydroxy-betamethylbutyrate supplementation does not affect changes in strength or body composition during resistance training in trained men. Int J Sports Nutr Exer Metab 2001;11(3):384-396.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
DO: Pawel1893 a po twoich zdjeciach widac ze jednak troche przypakowales a tak na serio to jakie efekty chcesz widziec po 90tab. HMB i to samego HMB, tego trzeba zjesc 3-4 takie opakowania i to najlepiej z kreatyna, ja tak wlasnie bralem i szczerze polecam Kreatyne razem z HMB OLIMP'a....

Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Wy***alo mnie z netu ,wiec teraz dokoncze.W badaniu tym podano grupie wytrenowanuch mezcyzn 3gr hmb dziennie przez 6 tyg. Zmierzono im sklad ciala(tluszcz i miesnie) oraz sile,zrobiono analize krwi.Wniosek:"hmb nie ma lepszych efektow niz placebo w przyroscie miesnia,antykatabolizmie ani wzroscie sily,i z tego powodu jest bezuzyteczne dla kulturystow."Od siebie dodam ze finansowala to firma EAS,wiec nie byle kto.Tym dziwniejsze za oni maja w asortymencie hmb a dokladniej Betagen tj mieszanka kreatyny i hmb.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to daje duzo do myslenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
ja wlasnie testuje HMB na sobie i o wynikach powiem za miesiac albo dwa.

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
A jak sie oni odzywiali, jak cwiczyli, dlaczego tylko 3 gr, dlaczego tylko 6 tyg ? Na te pytania nie odpowiedzieli, poza tym byle jaki suplement antykataboliczny nie przynosi ogromnych rezultatow po tak krotkim czasie trzeba troche poczekac ale dla naturalnych to i tak wiele. Ja nie jestem specjalnie wrazliwy na suplementy (kreatyna dziala na mnie slabo w porownaniu do znajomych, tribulus prawie wogole nie podzialal) ale z HMB jak narazie jestem zadowolony oby tak dalej. Z tym ze biore je 6 gr dziennie do tego dieta to 180-190 gr bialka, i ok 600 weglowodanow. Przez dwa miesiace takiej diety z nielicznymi opdstepstwami waga stala w miejscu, po dwoch tygodniach HMB ruszylo sie ponad pol kilo. Waze sie zawsze na czczo rano i obecnie jest 92 kg. i oby tak dalej.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
O tribulusie tez rozne rzeczy czytalem,zarowno za jak i przeciw-czas pokaze.Czy jestes pewien na 100% ze postep Twoj jest po hmb a nie od kreatyny, bialka,proteiny i treningu generalnie? W kazdym razie jak natkne sie na inne badania to je przesle.Mam tez powazne watpliwosci co do suplementu zwanego ribose(ryboza?),ale to temat z innej beczki.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe , jak w amerykańskich badaniach nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o pieniądze
ludzie , jak miarodajne mogą byc badania 6-tygodniowe na malej grupce facetow ?
ruszcie głowkami i jeżeli tylko was stać bierzcie hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Hajc trudno zarobic a latwo wydac,kazdy wie ze kreatyna dziala,bialko,gainery tez ale hmb?Chcialbym przeczytac taki post np.:"od dluzszego czasu nie mam zadnych postepow,wzialem hmb i skoczyla mi waga i sila"-to taki przyklad.Zreszta dobra ,niedlugo sprawdze to na sobie,kupilem 500gr kreatyny i 2 kg whey-tech firmy ASN w przyszlym tygodniu zaczne to brac i jak mi sie skonczy to odczekam troche i sprobuje tego hmb.Albo nawet od razu po tym wezme to Hmb, jako antykatabolik teoretycznie powinien ulatwic mi utrzymanie przyrostow,no ale zobaczymy.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja brałem HMB z olimpa (90Tab.) i nic nie dało , strata kasy, dlamnie hmb to wielka ściema

Pawcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ło jezu , znowu to samo , kurde co wy myslicie ? ze hmb sobie weźmie jeden z drugim i bedzie patrzyl jak mieśnie rosną ?
hmb samo w sobie ma ( w duzym uproszczeniu) nie dopuścić do spadku masy miesniowej - nie wiem czy wiecie ale hmb dawano krówkom , które były wozone pociagami w usa do zabicia (na hamburgerki ) , żeby w punkcie końcowym nie bylo ubytków ciężaru(mały ciężar - mała kasa za krówke), żeby byly przyrosty trzeba ( jak kasa pozwala) brać kreatyne , hmb , bialko , aminokwasy , dobrze sie odżywiać i trenować
poniał jeden z drugim ili niet ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****A ALE ZA PRZEPROSZENIEM JUZ NIE MOGE

ILE MOZNA RAZY PISAC ZE HMB OLIMPU CZY TAM HI-TECU TO g****????

Odłóż jeden z drugim na jakieś Ultimata czy Kaizena w kapsułkach to pogadamy. Ja po HMB miałem świetne efekty, miałem akurat długi zastój i poszło i nie był to efekt placebo bo sam podchodziłem do tego SCEPTYCZNIE.

-----------------
Prawdziwy żołnierz nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+Glutamina+120zł

Następny temat

Multisterol

WHEY premium