SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB czy to działa ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 383
Siema, zastanawiam się czy wierzyć w te wszystkie gadżety (hmb, kreatyna..) czy to naprawde ma sens to kupować i czy napewno to działa.
Wydaje mi się że jedyna rzecz jaka działa z suplementów to te gainery no i białko i tylko to warto przyjmować. Czy na was np. HMB podziałało że było widać jakieś super efekty??

HMB to syf.

..: I LOVE PAIN :..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurna niech ten magik z łódzkiego las vegas wraca bo bajzel z tymi odzywkami a nasz rynek to naprawde dno i jakie drogie do tego

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Właśnie, jak to jest z tymi kre(a)tynami?

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Kreatyna naprawde warto kupić. Co do samego Hmb to trzeba być cierpliwym- przez przynajmniej 2 miesiące dobrym pomysłem jest połączyć kreatyne i hmb.

"Grunt to swoboda, rozrywka, i wygoda"

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
Kre(a)tynami to dobre
WielkiBej- za***isty nick

BLo

Lajf iz brutal end samtajms kopas w dupas

BLo

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna- oj tak
hmb- lipa

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile minimalnie dziennie trzeba przyjmować hmb, a ile jest w sam raz? Mi wydajsie się że te 3 gramy to minimum, a w sam raz to 5 gramów.

A dawkowanie takie 1 - rano, 1 przed treningiem, 2 po i 1 na noc

co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 383
Ja to niewiem jak to HMB przyjmować bo nie kupiłem zastanawiam sie czy to działa. Wydaje mi się że to wszystko jest przereklamowane, jeszcze tak piszą że mega odkrycie i najskuteczniejszy suplement na rynku. Tak sie zastanawiam jaki profesjonalny kulturysta używa tego?? heh. Kreatyne brałem i to nawet w połaczeniu z Rybozą i niezauważyłem jakiś specjanych zmian (np. że siła mi wzrosła czy lepiej sie cwiczyło). A napewno dobrze ją przyjmowałem.
senx blo.

HMB to syf.

..: I LOVE PAIN :..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam conajmniej 10 osób które uzywa hmb i conajmniej 9 z nich twierdzi ze to lipa


Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Mi po każdej puszeczce HMB Ultimate szło 5 kg na maxa przy wycisakniu na klate za miech. Jeśli chodzi o poprawę sylwetki to ciężko wyczuć. Lepiej moim daniem kupić Kreatynkę i Białko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BŁOGOSŁAWIENI KTÓRZY NIE WIDZIELI A UWIERZYLI!!!!!!!!!!!!!!

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 383
Powinni wogule pisać że HMB cię zbuduje i nie musisz cwiczyc, tylko kupuj to u nas przez minimum 3 lata HA HA

HMB to syf.

..: I LOVE PAIN :..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka serwatka najlepsza...

Następny temat

Amino Anabol i Glutamina razem?

WHEY premium