SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB czy jeszcze nie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
Mam 75 kg i mam zamiar kupić HMB ale nie wiem czy to jest dobry pomysł. Jestem dość wysoki mam 189cm. Może lepiej jak kupie coś innego.A jak coś innego to co??. A jak HMB to najlepiej jakiej firmy??

Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
spoko, ale po co ci to hmb, co chcesz osiągnąc? masy na tym nie zrobisz to ci gwarantuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
nie chcę masy. ponieważ uprawiam sport w którym masa tylko przeszkadza. Chodzi mi tu raczej o przyrost mięśni i siłę.

Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
A przyrost miesni to własnie masa.

Jak chcesz hmb to musisz sie przygotowac na spory wydatek,bo po jednej paczce raczej nic nie bedzie.

Ja bym kupił kreatyne i/lub gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 440
ja bym polecił hmb w płynie treca 120 ml kosztuje cos koło 100 120 zł ale masz tam gratis 60 BCAA o ile jeszcze jest ta promocja a same hmb starcza na 2 do 2,5 miecha a do tego jakąs tania kreatyne tez moze byc treca ale jesli masz wiecej kaski to ktp hi teca.No po tym bedziesz miał kopa :D

True Power Is Born From Rage

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
"a do tego jakąs tania kreatyne tez moze byc treca "

Tak to napisałes,jakby trec to był jakis syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmb w płynie nadaje się do zniszczenia sobie zębów i żołądka a nie działa wcale lepiej niż w tabl. czy kaps, a że hmb nie działa to z tym też się trudno zgodzić, no to nie kreatyna i nie rośnie się w całe kilogramy co tydzień, ale na utrzymanie wagi na takim samym poziomie, przy jednoczesnym wzroście siły i spadku tkanki tłuszcz. to nadaje się doskonale, a i na masę tylko w dłuższym przedziale czasu... np. po cyklu z kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damixx Trec to nie jest światowa jakość ale raczej produkty niewiadomego pochodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
No nie wiem.Moim zdaniem trec to solidna firma.

Ale kazdy ma swoje zdanie
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 440
Ja nie powiedziałem ze to syf :) to była moja pierwsza kreta jaka jadłem i była jako jedyna za przystepną cene + dextrosa gratis i naprawde poszło mi po niej 2 cm w bicu i 4,5 kilo(to było w lipcu!!) masy w miech łaczyłem ja hmb i działao swietnie a trec jest dobrą firmą bo ma zaje**ste produkty za przystepną cene wszyscy moi znajomi je chwalą i ich uztywaja sam jem bcaa i są dobre nie bombowe jak weidera lub innej amerykanskiej firmy z kilkunastoletnim doswiadczeniem ale polecam
Pozdrawiam

True Power Is Born From Rage

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki bialkowe...

Następny temat

Czy takie połaczenie na siłe dobre ???

Wiecej