SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB - wyrzeźbiona sylwetka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich
Otoz kupilem 90 tabletek Olimpu. W ciagu zaledwie tygodnia masa poszla mi gwaltownie w dol. Biore 4g (75 kg)dziennie. Za kazdym razem kiedy biore tabletke zapijam kawa. Dziennie cwicze po ok. 2 godziny i od tygodnia jem tylko sucharki z woda.W zw. z tym mam pytanie, czy jest jakis srodek, ktory w polaczeniu z HMB jeszcze szybciej spali tluszcz ? lub cos co w ciagu 10 dni zdejmie ze mnie min. 5 kg.

Pozdrawiam

----------------------------
Nie da Ci ojciec, nie da Ci matka tego co da ci metanabol
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy z ta kawa nie przeszadzasz.Nawet mi nie mow ze pijesz ja przed treningiem 2 godzinnym,bo pomysle ze rodzice kazali ci schudnac zeby trumna byla lzejsza.
Pozdrowienia...rosnij zdrowo!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Skoro jesz tylko sucharki z wodą to znaczy, że nie dostarczasz wogle bialka!
To co tracisz na wadze to waga Twoich mięśni+trochę tłuszczu. Koniecznie zwiększ podaż białka, to nie spowolni odchudzania a ochroni tkankę mieśniową. Co do przyspieszaniea odchudzania ...to zrzucanie 5 kg w 10 dni jest dość radykalne. Osiągnąć to możesz chyba tylko z ECA. Pamiętaj jednak ,że efedryna jest środkiem w sporcie zabronionym i mogącym powodować wiele ujemnych następstw. Wybór nalezy jednak do ciebie...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi sucharkami troche moze przesadzilem.. :) ogolnie dziennie nie przekraczam 400 - 500 kalorii przy zapotrzebowaniu ok. 3000.
Jezeli cookolwiek juz jem to patrze glownie na zawartosc kalorii a potem tluszczu. Szczerze mowiac to nie zauwazylem zeby moje miesnie zmniejszaly sie, wrecz przeciwnie wygladaja na lekko opuchniete. Glownie okolice brzucha bardzo stracily. Cwicze od ok. dwoch lat jednak tak bardzo systematycznie wzialem sie dwa miesiace temu....ECA troche boje sie brac gdyz czesto mam nerwobole serca, objawia sie to przyspieszonym biciem na okolo 2 sekundy a nastepnie rownie szybkim spadkiem tempa. A moze to od kawy.. nie wiem...ok ale jezeli chodzi o mase (tluszczowa i miesniowa) to mam jej dosyc duzo i nie obawiam sie miesiecznego cyklu na HMB.

Pozdrawiam

----------------------------
Nie da Ci ojciec, nie da Ci matka tego co da ci metanabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
i tak zwiększ spożycie białka...a kalorii do min. 800. Jeśli tego nie zrobisz spadnie Twój metabolizm i przestaniesz chudnąć.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. a jaki produkt do jedzenia ma duza ilosc bialka a malo tluszczu ?
Jakie bialko jest lepsze roslinne czy zwierzece ?

----------------------------
Nie da Ci ojciec, nie da Ci matka tego co da ci metanabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
jeśli za wszelką cenę chcesz wyeliminować węglow. i tłuszcze to kup odżywke wysokobiałkową i w ten sposób dołożysz białka. Jeśli zaś chcesz czegoś z tradycyjnych pokarmów to zdecyduj się na pierś kurczaka i białka jaj.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc!!!
Ja ostatnoi bedac na malych wczasach we wloszech z kumplami,jedlismy na sniadanko 2 sucharki+dzamomer i popijalismy mlekiem,w ciagu dnia pilem okolo 6l wody ,chodzilem okolo 20km dziennie,a nastepny posilek jaki jadlem to bylo 100g pizzy(8 godzin po 2 sucharkach),po powrocie o chotelu (okolo 13godz)dopiero jadlem "obfity" obiad i kolacyjkeNaszczescie przez 10dni na takiej dicie i bez cwiczen stracilem tylko 1 kg.Dla mnie to niewiele,ciekawe ile bym spadl jak bym jechal na koksie

[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początki treningu a odżywki

Następny temat

Serwatka

Wiecej