SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

HMB - problem z tabsami

Wysłana -
WnMPapa
majkel47
Ps. Hmb nie działa

pytanie w jakim celu stosujesz i czego oczekujesz

Jesli chodzi o wydawanie pieniedzy bez sensu to faktycznie tu moze miec cel zakup tego suplementu
Wysłana -
niekoniecznie, jednak marketing produktu sprawil, ze wlasnie wiekszosc mysli o nim w ten sposob
sporo fighterow stosuje hmb ograniczajac anabolizm, aby trzymac wage w okresie turniejow
Wysłana -
Skoro już tu tak rozmawiacie na ten temat, to może żeby nie zakładać kolejnego tematu podpowiecie. Dostałem zestaw HMB, Kreatyna i Aminomax. Wcześniej ćwiczyłem na siłowni, ok. 12 miesięcy, jednak było to z przerwami. Teraz wróciłem i stosuję te odżywki jednak w zmniejszonej dawce, co powiecie? Macie jakieś lepsze alternatywy?

Zmieniony przez - tajho w dniu 2018-01-04 17:45:51
Wysłana -
Mamy takie zasady w dziale , ze nie spamujemy komuś w temacie a zakładamy swój . Proponuje założyć swój temat z wypełniona ankieta

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-01-04 17:52:48
Wysłana -
TomQ-MAG
niekoniecznie, jednak marketing produktu sprawil, ze wlasnie wiekszosc mysli o nim w ten sposob
sporo fighterow stosuje hmb ograniczajac anabolizm, aby trzymac wage w okresie turniejow

Ogranicza anabolizm? W jaki sposob?
Wysłana -
Zerknij do badan naukowych tam chyba jest to opisane.
Wysłana -
wystarczy zainteresować się tematem, a nie powtarzać popularnie, że hmb nie działa - bo jem i nie rosnę
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź