SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB Megabolu :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
Czesc kupilem wlasnie sobie bialko serwatkowe i HMB firmy MEGABOL chcialem zebyscie mi powiedzieli keidy brac i ile tego hmb i ile czasu po lub przed bialkiem bo bialko to bede bral wg. siebie 150g dziennie tylko nie wiem jak hmb :( wiec jesli mozecie to napiszcie byl bym bardzo wdzieczny

Pozdrawiam wszystkich !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziennie 6-9g musi wyjsc, mozesz brac na czczo, przed treningiem i po,w dni bez treningu bierz do posilkow, podziel to na 3 dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
tylko przeliczaj to hmb w taki sposoob.....5 caps=1 gram czystego hmb

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
czyli 6g to az 30kapsulek o cholera to 3 razy po 10 :P to sie udlawie tym hehehe dzieki macie po sogu ale na opakowaniu wlasnie wyczytalem ze pisze aby brac 6kap. a dla sportowcow 12 i opdzielic na 2-4 porcji :)

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
tak podaj aprzy hmb ale dawki trzeba brac min 6-9 gram zeby byly efekty ten suplement jest po prostu drogi a co do bialka to 150 rozumiem lacznie a nie z samej odzywki

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ja biore 150g odzywki czyli 120g bialka z odzywki bo ja nie mam czasu na diety i to jest zbyt skomplikowane wiec tak to wyglada :)

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ja biore 150g odzywki czyli 120g bialka z odzywki bo ja nie mam czasu na diety i to jest zbyt skomplikowane wiec tak to wyglada :) a moje zapotrzebowanei na bialko to 140g

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
to cie chyba cos po... 120 gram z odzywki i tylko 20 z pozywiebnia paranoja tak za wiele nie osiagniesz powodzenia ci zycze

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
a co mam zrobic ?? ej to wez mi napisz jak osiagnac z pozywienia chociaz 60g bialka :)jesli mozesz oczywiscie

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurczak tunczyk i ogolnie ryby jajka sery schabowe itp.)))))))poprostu jedz pozywienie z duza iloscia bialka, jedz w mniejszych ilosciach a czesciej min.5-6 posilkow dziennie))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
60g białka to np. 300g sera białego chudego, albo np. 300g piersi z kurczaka, lub 2-3 puszki tuńczyka

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna AST

Następny temat

INDEKS SUPLEMENTÓw

WHEY premium