SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB CZYSTE KPINY !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już sie siliłem by dowiedzieć sie jak właściwie jeść to HMB.
NIESTETY MÓJ POST WYMAZANO (pewnie grozi to spadkiem popytu w sklepie) Tak czy inaczej zastanawiam sie nad skutecznością tego cudownego środka z prostej przyczyny :
NIKT TAK NAPRAWDE NIE WIE KIEDY TO JEŚĆ I JAK TO DZIAŁA!!!
Każdy producent podaje coś innego Jeden że na czczo drugi że przed jedzeniem a trzeci że najlepiej po jedzeniu by wymieszał sie z pokarmem. Kolega expert na forum oświadczył mi że nie wolno z posiłkiem bo ,,HMB TRAWI SIE W JELICIE CIENKIM'' No nic ale jest iskra nadziei że wypowie sie na ten temat MOŻE JAKIŚ LEKARZ nawet weterynari, bo jak narazie chce w coś uwierzyć pytanie komu .......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Maku bral w duzych dawkach, bardzo chwali HMB, z tego co pamietam w tym czasie bral rowniez inne suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No lekarzem nie jestem, ale takie jest moje zdanie:

HMB ma za zadanie hamować katabolizm (czyli stan organizmu w którym są spalane mięsnie). Największy katabolizm jest rano - gdzieś tak już koło godziny 6-7. Potem po treningu. I to są pory, w których przyjmujesz na pusty żołądek - no chyba, że z innymi suplementami. Ew. jeszcze jakieś pory dnia, kiedy nie możesz spożyć posiłku lub jesteś narażony na intensywny wysiłek. Ja przyjmuje HMB również na noc - uważam, że ma na pewno duży wpływ na regenerację mięsni.

HMB nie powinno sie przyjmować w dawkach większych niż 1g naraz. Zaleca sie przyjmowanie dawek 1g kilkakrotnie w ciągu dnia. Jeżeli kupujesz w tabletkach, to moim zdaniem część rzeczywiście możesz stracić w żołądku. Dlatego kupuje się HMB (nie tylko) w KAPSUŁKACH (takie żelatynowe powłoczki, jakby ktoś nie wiedział).

No to na tyle. Any questions?

-----------------
Prawdziwy żołnierz nigdy nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
"Jeden że na czczo drugi że przed jedzeniem..."

aha , jeden na czczo ,drugi przed jedzeniem...aha


jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na czczo a tuż przed jedzeniem to chyba jest różnica?

-----------------
Prawdziwy żołnierz nigdy nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ale własnie tego "tuz" brakuje.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Ktory sposob dawkowania kreatyny jest prawidlowy ? Jest kilkanascie wersji. Tak samo jest z HMB. Dokładny sposób działania nie został jeszcze dokładnie wyjaśniony. Ja zdecydowalem sie na HMB, poniewaz co innego mozna kupic ?. Glutamine - sposob dawkownia rowniez nie znany, dzialnie nie pewne, istnieja terorie ze i tak watraba wylapuje glut. Aminokwasy, bialko - staram sie trzymac diete. Tribulus Testeris - dobry po cyklach. ZMA - dlaczego niema tego w sprzedazy w Polsce.
Kreatyna - czuc ze dziala, ale co miedzy cyklami, kolejne sa coraz slabsze. Prohormony & SA - jak najpozniej najchetniej wogole bym sie w to nie bawil, moje marzenie 85kg przy znacznym odtluszczeniu uzyskane naturalnie w ciagu najblizszych 2-3 lat.
Przy spsobie przyjmowania mozna pojsc na kompromis.(HMB Ultimate) 1kaps naczczo odrazu po przebudzeniu, druga po sniadaniu, 1 po ostanimu posilku druga bezposrednio przed snem. dodatkowo w dni treningowe 1kaps po treningu. Moze ktos ma inny sposob. HMB u cyberpakera sprzedaje sie jak swieze buleczki (kilka razy brakowalo) za 2-3 miesiace czekam na forum na opinie.

HMB prawdopodobnie rzeciwdziała drobnym urazom aparatu mięśniowego, które powstają zwykle podczas treningu i minimalizuje redukcję białek w wyniku intensywnego treningu fizycznego,
-lub (inna teoria) ogranicza redukcję komórek przez naprawę względnie wzmocnienie błon komórek mięśniowych.
-HMB zdecydowanie zwiększa efektywność spożywanych białek
Jeden ze sposobow dawkowania:
HMB dawkujemy 0,15 grama na każde 10 kg masy ciała podczas lub natychmiast po treningu oraz 0,2 grama na każde 10 kg masy ciała w mniejszych dawkach w ciągu 18-24 godzin po treningu. Ponadto co 12 godzin 0,075 grama na każde 10 kg masy ciała.
Czego należy oczekiwać po HMB ?
Można się spodziewać stałego i przede wszystkim bardzo długotrwałego przyrostu masy mięśni, który nie musi być ograniczany przerwami w spożyciu, związanymi zazwyczaj z osłabieniem wyników. Stosując HMb można w ciągu 6 tygodni uzyskać 1-2 kg przyrost beztłuszczowej masy mięśni, jednocześnie redykując zawartość tkanki tłuszczowej. Będziesz miał nieco więcej siły. Po roku możesz liczyć na 3-6 kg więcej mięśni, po 2 latach na przyrost 6-10 kg masy mięśniowej.

Czesc info jest ze strony Kajcy - nie wiewiem czy jeszcze istnije, adresu nie znam.

Soga chetnie przyjme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie napisałeś to samo co ja, tylko że w bardziej naukowym języku :>

-----------------
Prawdziwy żołnierz nigdy nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acid : Jaki stosujes/stosowałeś HMB ?
Jesli fundusze pozwolą chciałbym zakupic od Cybera
-Prolab - ProHMB 60gr. -
lub
- Pure HMB 120tabl.

Która polecasz ? ( ładował bede wraz z kreatyna INKO )

__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Ja bym ci polecił HMB Ultimate Nutrition - naprawdę warto, a i cena kokurencyjna!!!!

Jeżeli chodzi o sposób dawkowania to jem po dwie kapsułki z posiłkami - dla wolniejszego uwalniania się subsatncji - 3 razy dziennie, a w dni treningowe też 3 razy ale jeden raz zaraz po treningu!!

No i na tyle mich mądrości mam nadzieję, że pomogłem!!

REDRUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja HMB Ultimate biore 4x po 2 kaps. 2 razy na czczo i 2 razy z posilkiem, na efekty jak na tak krotki czas brania (troszke ponad 2 tyg) sa bardzo zadowalajace, lekki wzrost sily ale najwazniejsza pompa przy treningu - rewelacja ! Bede bral, tylko wg mnie trzeba tego troszke lykac.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem HMB Kaizena (wiem, ze przepłaciłem - teraz juz kupilem Ultimata - 3x tansze a ta sama ilosc/jakosc) z kreatyna i serwatka - poszło mi 4kg - z czego dzieki HMB została siła i 2kg masy (wcześniej mimo dobrej diety i treningu po cyklu spadały - teraz nic nie zmieniałem i poszło). Ogólnie, nie czuć takiego zmęczenia na drugi dzień po ostrym treningu. Teraz chce zwiększyć dawke do 5g bo wracam na treningi boksu a tam dają ostro popalić. Polecam!!

-----------------
Prawdziwy żołnierz nigdy nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

roznica miedzy bialkiem a mass gainem???

Następny temat

Therma pro

WHEY premium