SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB + KREATYNA !!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie ćwicze już ponad rok i waże zaledwie 70 kg. i zależy mi bardzo na masie ... Myśle o kreatynie i HMB , dysponuje kwotą ok.250 zł. Moglibyście mi polecicć jakiej firmy brać i ile (proszę o rozpiskę) , albo może coś innego mam wziąść.BARDZO MI ZALEŻY NA PRZYRO?ŚCIE MASY I SILY.
Z góry dzięki za odpis.

GO!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna i HMB same w sobie masy ci nie dadzą. Zainwestuj w dobre żarcie, a jak ci starczy pieniędzy to kup białko serwatkowe i aminokwasy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale możesz jakoś dokladniej jakich firm ile brać (rozpiska) i skolko to kosztuje.I ewentualnie ilu kg. mogę się spodziwać
Dzięki...

GO!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inni znowu piszą że stosowanie obu specyfików daje zaje....ste efekty ????
BARDZO PROSZĘ Niech ktoś mi napisze co mam brać aby głównie przytyć i na siłe PLIZ PLIZ PLIZ - jeżeli będą efekty to wezmę wszystko !!!!!

GO!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co sądzicie o połączeniu : Crea Mass - folia 1500g + HMB - 70ml (oba firmy Hi-tec) i brać to tak jak napisali. ?
a i mam jeszcze troche Must Blasta.Może mi ktoś to rozpisać i powiedzieć czy to dobe rozwiązanie czy może coś innego. Qrde ja już nic niewiem potrzebuję rady fachowaca zależy mi na szybkich efektach !!!!





GO!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kulturystyka to nie kolej - nie ma nic pośpiesznie, a tym bardziej ekspresowo. Szybko moża się zesrać.

Wracając do kreatyny i hmb - oczywiście, napuchniesz jak balon, a potem 3/4 z ciebie spłynie. Zostaną rozstępy i dziura w portfelu. Poza tym kreatyna nie służy do robienia masy, a nabieranie wody to poprostu jej efekt uboczny. HMB to bajka dla naiwnych, chociaż jak śpisz na kasie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2142
ostatnia wypowiedź acida to bajka.
choć może jego organizm jest inny...

jeśli chcesz nabrać masy i siły, stosuj kreatynę, a do niej dokup jakiegoś gainera.
może mieszkasz blisko Czech, tam kreatyna jest nawet dwa razy tańsza niż u nas.
HMB działa, tylko trzeba wiedzieć kiedy i ile brać.
na masę to może w mniejszym stopniu niż kreatyna, ale przy okazji pali tłuszcz (też nie odrazu). ale Ty tłuszczu to chyba za dużo nie masz... więc HMB na razie odstaw.


ja brałem kreatynę z Olimpu 1000. łatwo się dawkuje (1 tabl = jeden gram). ważna jest dieta. dużo białka, żadnej kawy hebaty coli i alkoholu. wszystkie te produkty SILNIE osłabiają efekt działania kreatyny.
faza ładowania nie jest konieczna, można tylko trochę więcej brać na początku, żeby niby wypełnić mięśnie.
ja zawsze brałem 1 gram przed treningiem i 4 gramy po. w dni beztreningowe rozkładałem do śniadania i kolacji (3+2).
siła szła mi strasznie w górę. w zależności od ćwiczenia, niekiedy i o ok. 30%. nigdy się nie mierzyłem, ale siła zawsze musi być adekwatna do masy mięśniowej.
oczywiście kreaty trzeba stosować cyklicznie (ok 6tyg. brać i minimum 6tyg. odstawić).

nie patrz na tę zieloną koniczynkę w rogu.
nie jestem amatorem, studiuję na AWF-ie i od dawna interesuję się kulturystyką i fitnessem. z anatomią i biochemią jestem za pan brat.

bierz kreatynę, bo warto, ale z głową.
pij MNÓSTWO wody.
pozdrawiam i życzę sukcesów.
ave

Piotrek



Piotrek
4

"(...)Jestem POLAKIEM, więc mam OBOWIĄZKI POLSKIE."
ROMAN DMOWSKI "Myśli nowoczesnego Polaka"
nie lubię baców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Gabka skoro mowisz ze HMB dziala jezeli wie jak sie brac to powiedz jak z checia twoj sposob przez najblizszy miesiac sporobuje i dam znac o efektach (dolanczam do tego kreatyne i glutamine)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gąbka jak chcesz budować dom bez cegieł? Pewnie, że mu pójdzie pare kg po kreatynie i większość z tego straci (woda). Kreatyna została stworzona z myślą o sportach wytrzymałościowych a nie kulturystyce. HMB zwięsksza przyswajalność białek, więc aby to dobrze wykorzystać trzeba by brać białko serwatkowe a nie gainer....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może sobie kupie dwa opakowania ( tj.400 tab.) OLIMP KREATYNA 1000 i do tego mam jeszcze pół wiaderka MUST BLASTA 2000+. Może takie połączenie będzie dobre.
Mógłbyś mi to rozpisać ?
Waże 70 kg. przy 185 cm mam 19 lat. i ćwicze ok. roku narazie wypycham na klatke 100 kg. i jak byś mógł mi napsać ile ewentualnie moge przytyć i ile kg. by mi skoczyło. Dzięki

GO!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"do tego mam jeszcze pół wiaderka MUST BLASTA 2000+"

heh, stary wybacz, ale nie znam wszystkich produktów, które są na rynku. powiedz co to jest, jaki ma skład i jakiej firmy to jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto brać HMB Ultimate Nutrition w kapsułkach i Kreatynkę KTP w kapsułkach???

Następny temat

Pare słów o kreatynie - zachęcam do przeczytania!

WHEY premium