SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB + KREATYNA

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Czy kreatyna i hmb to dobre połączenie i jaką stosować do tego odżywkę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatyne mozesz stosowac, o HMB nie mam dobrego zdania

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Biniu, a co wiesz o HMB? Kończę właśnie cykl Thermy i zastanawiam się nad HMB. Naczytałem się archiwum, napisałem osobnego posta z pytaniem o HMB - no ale za wiele odpowiedzi nie uzyskałem. Zamierzałem stosować HMB min. przez trzy miesiące i nie oczekuję cudów. Co powinienem wiedzieć na temat tego środka?

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
CO WIEM ??
TERETYCZNIE DOS SPORO SIE NACZYTALE DOBRYCH RZECZY O TYM PREPARACIE,
ALE JEDNOCZESNIE CZYTLEM DUZO RELACJI LUDZI,K TORYM T ODZYWKA ZROBILA JEDYNIE DZIURE W PORTFELU, A CHYBA NIE O TO CHODZI.
NIE WIEM CZY O TO CI CHODZILO, ALE TAKIE JEST MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Dzięki za odpowiedź - jestem po prostu otwarty na wszelkie informacje i sugestie. W moim przypadku odżywki na mase nie wchodzą w grę, raczej suplementy na zrzucenie tłuszczyku - no a o tych nie ma za wiele info; efedryna już odpada - starczy mi, póki co.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie ma za co od tego ty jestesmy
poczytaj w tym Dziale o podobnych problemach i pomysl raczej o poprawnej diecie

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Heh, odkąd odwiedzam to Forum (chyba jakieś dwa miechy dopiero), to od razu zwrócono mi uwagę na dietę. I słusznie - zmieniłem dość znacznie nawyki żywieniowe; i jakoś tak lżej teraz
Co tu dużo mówić - lepsza taka wymiana poglądów, doświadczeń i rad niż kolejna dieta cud (kto tego nie reklamował, hehe) i inne "węgorze elektryczne" na brzuch.
Ech, idę się napić mineralki...

Pozdrawiam
Nicolai
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie kapuje was

Następny temat

DIETA NISKOWW

WHEY premium