SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 83
Mam pytanie w związku z HMB i jego dawkowaniem na opakowaniu napisane jest pol godziny przed treningiem na pusty zoladek a wy piszecie ze podczas posilkow. Wiec jak to z tym jest?

Savage

Savage

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto ci napisal ze podczas posilkow ???


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie Olimp.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Nie Olimp Maku ale również polecany przez Ciebie PureHMB Ultimate'a powinno spożywac się z posiłkami.Podobnie w firmie KAIZEN - oni również polecają z posiłkiem.

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mowiac szczerze, to nigdy nie wczytywalem sie w to co wypisuje Ultimate (i nie tylko) w opisach dawkowania. Czesto producenci (nawet ci dobrzy) wypisuja rozne hipokryzje. Zdaje sie na wlasna wiedze i doswiadczenie lub zasiegam opinii u innych.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Szczerze mówiąc to ja też zgłupiałem:pytałem wczoraj x-mena i on stwierdził,że trzeba łykać na pusto (tak zaleca facet,który wynalazł to HMB).Dlatego trzeba eksperymentować, zresztą jak ze wszystkimi suplementami.Ja od dzisiaj jadę na pusto.O efektach poinformuję w późniejszym czasie...

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ja tez zglupialem ja bede pierwszy raz bral hmb za 2tyg. Planowalem brac na pusty zoladek, kiedy jest najwiekszy katabolizm : rano, po treningu i na noc (no tu nie ma katabolizmu.. )

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bralem na pusty zoladek i dzialalo.


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP - cudze chwalicie...

Następny temat

Dibenkozide magnum (...) Jak najlepiej działa!

WHEY premium