SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB..Kreatyna..Dawkowanie..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Wlasnei dostalem HMB i Kreatyne ( HMB 90 TAB; Kreatyna 0.5 KG ) obydwa produkty OLIMPU..Chcialem sie dowiedziec jak dawkowac i z czym pic...
bo z tego co wiem kreatyny nie wolno z mlekiem...a czy do HMB tesh czegos nie wolno ? a moze jest cos co wzmaga dzialanie ?...
A tak na marginesie chcialem sie zapytac czy biorac HMB i nie cwiczac tez da sie schudnac ?

Dzieki z gory za wypowiedzi...

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
litości !!!!!!!!!!!!!!!
Włóż trochę swojego wysiłku, bądź tak dobry, poświęć 3 min. i sprawdź to sobie sam.
To pytanie powtarza się już chyba 2334300000000000000000 raz.
Sorry.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
pitbull61 nie sądzisz, ze dobrym pomyslem byloby zrobienie jakiegos stalego posta z FAQ .... to by chyba pomoglo ...

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Bardzo dobry pomysł Redrum - jak będę miał chwilę wolnego czasu to zrobię to, bo takie pytania mnie już poprostu rozwalają.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
ufff .. troche Cie podpusciłem ... bo sam czasu nie mam i takiego zobowiazania bym nie zlozyl

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
he, he
Niech zajrzę do organizera.
Najbliższa wolna chwila ........ 23 listpad 2002


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Żartuję - może powoli coś sklecę.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
dziekki pitbul za motywacje :)
znalazlem i nie zajelo mi to zbyt wiele czasu...poprostu jestem nowy i nie wiem gdzie co jest...

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Spoko - masz soga na zachętę

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ale nadal nie jestem pewien czy HMB dziala bez cwiczenia...w sumie dla mnie niewazne...ale ci co nie maja na to czasu moga brac i chudnac ?:)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Hmb nie jest na chudnięcie, jest to preparat, który pomaga zdobyć beztłuszczową masę mięśniową, a więc służy do budowania masy. Jeżeli myślisz o redukcjii, to musisz zainteresować się innymi preparatami. Bez diety i ćwiczeń nie masz co liczyć na efekty z rzadnymi suplementami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezba

Następny temat

Hydroxycut a magnez i wapń

WHEY premium