SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

HI-TEC BLADE WPC

Wysłana -
Cześć,
Znalazłem takie białeczko HI-TEC BLADE 100% WPC. Ktoś jest w stanie coś powiedzieć o jego jakości, smaku i rozpuszczalności?

Zmieniony przez - Jarroslaw w dniu 2017-08-03 16:55:23
Wysłana -
HI-TEC BLADE 100% WPC to białko, które możemy dostarczyć do swojej diety, w momencie braku białka z „normalnego” jedzenia. Jest to białko serwatkowe, wyróżnia się bardzo dobrą wchłanialnością, także możemy dostarczyć je bezpośrednio po treningu. Udział białka w diecie jest bardzo istotny dlatego, jeśli nie mamy czasu, czy możliwości każdego dnia dostarczyć odpowiedniej ilości białka z jedzenia, na pewno warto rozważyć jego zakup. Białko z HI-TEC jest białkiem bardzo dobrej jakości, zawiera wysoką ilość WPC, bez zbędnych dodatków. Producenci, aby zyskać większą rzeszę klientów, postanowili zbadać swoje WPC, wysyłając próbkę do analizy, gdzie potwierdzona została wiarygodność.
Wyniki przedstawiają się następująco:

- białko – 72,8%,
- popiół – 3,14%,
- tłuszcz – 6,62%,
- węglowodany ogółem (g/100 g) – 12,6 g,
- wilgotność – 4,8%.

Badanie wykonywane było we wrześni 2017 roku, także to bieżące informacje.
HI-TEC to firma renomowana, dlatego białka są dobre jakości, w dobrym smaku, obecnie jest ich kilka dostępnych:

- ciasteczkowy,
- waniliowy,
- czekoladowy,
- bananowy,
- biała czekolada,
- jagodowy,
- kokosowy,
- malinowy,
- pistacjowy,
- truskawkowy.

Skład, renoma, jak i cena – zachęcają do zakupu. Na pewno warto spróbować.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
to jest hi teca? a nie bodypack?
Wysłana -
Sprzedawane jest pod marka Blade Supplements - linia marki Hi Tec Nutrition, przynajmniej takie informacje znalazłem i białeczko jest sprzedawane na oficjalnej stronie hi tecka.
Wysłana -
jak hi tec klepie, to powinno byc wszystko ok i smakowo i skladowo
Wysłana -
jadłem niektóre biała hi teca i peaka i nie mogłem narzekać.
Wysłana -
tylko 75 na 100g białka w białku - trochę lipa :/ whey c6 hi tec ma 83g i to raczej je bym polecał z tej firmy.
Wysłana -
Ludzie zrozumcie że dobre białko smakowo i składowi to właśnie ok 75-80 % a jak jest pod 90 to już słaby smak i delikatna piana...a jak jest lux pod 90 to niestety wał.,na pewno tyle nie ma...
Wysłana -
standardowe białko wpc, c6 to blend kilku form w który skład wchodzi wpi wph co daje mniej węgli, dodatkowo leucyna i suma summarum jest go wiecej a odejmując spory dodatek leucyny się okaże że jest go mniej niż w standardowym wpc
Isolat zawira ok 6g leucyy tu masz go prawie 3 razy wiecej, odejmij dobie od tych 83g z 10 g leucyny i wyjdzie na to samo.
Wysłana -
5g w ta czy w druga stronw na poziomie amatora nie znaczy nic
Wysłana -
Dzięki za odpowiedz, będzie trzeba zamówić i spróbować :)
Wysłana -
daj znac, jak wyprobujesz
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź