SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HI-TEC BLADE WHEY MASS

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 371
Siema! Wyjątkowo wbiłem na allegro przejrzeć sobie suple i oto co znalazłem:

Niby jakaś seria od Hi Teca,na internecie opinii brak,na ich stronie także. Ktoś miał styczność? Cena na stronie producenta niby faktycznie x2 wyższa więc oczywistym na pierwszy rzut oka wałkiem to to nie jest. Ale no nie wiem,co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Odżywki białkowo-węglowodanowe są, szczególnie wśród osób początkujących podstawą suplementacji. Szczególnie gdy cele jest budowa masy mięśniowej. Wynika to prawdopodobnie z tego, że dzięki tym suplementom uzupełnić można w łatwy sposób spore ilości kalorii, pochodzące z białek i węglowodanów, a osoby początkujące mają spore problemy ze zjedzeniem, sporo większych ilości pożywienia niż miało to miejsce do tej pory. Poza tym nie zawsze mamy czas na przygotowanie, czy zjedzenie stałego posiłku, a płynna forma posiłku, szybka w spożyciu, powinna odpowiadać każdemu.

Warto jednak wiedzieć, dla kogo w szczególności gainery będą odpowiednim wyborem. Bez wątpienia są to osoby z szybkim metabolizmem, które mają niski poziom tkanki tłuszczowej. Jedzą spore ilości kalorii i nie są w stanie dostarczyć już więcej. Na pewno uważać powinny osoby z poziomem tkanki tłuszczowej powyżej 14%. Wtedy niestety łatwo wtedy o zalanie się tkanką tłuszczową.

Blade Whey Mass jest gainerem o tradycyjnym składzie. Zawiera on w 100 g:

- 20 g białka,
- 71 g węglowodanów,
- 0,77 g tłuszczów,
- 371 kcal.

Firma Hi-Tec, która jest jego producentem, jest solidna i od wielu lat na rynku, więc jak najbardziej można im zaufać. Poza tym wrzucają oni niezależne badania przeprowadzone przez akredytowane laboratorium, więc śmiało, można stosować. Gdybyś jednak chciał jakąś alternatywę, to polecić Ci mogę SFD Nutrition mass Activator, który zakupić możesz tutaj: https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Mass_Activator-opis26680.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160237 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233705
wita, nie wklejamy linkow z allegro dotyczaccych supli
co do samego produktu jest OK, jak podoba Ci sie pod kate skladu i potrzebujesz gainera w swojej diecie, to mozna brac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 371
sorry za link. stosowałeś gainer? może coś wiecej opowiesz?


Zmieniony przez - SummerSai w dniu 2018-01-06 21:30:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160237 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233705
gainerow nie stosuje, nie mam takiej potrzeby, wszystko wciagam z diety tylko wspomagam sie odzywkami bialkowymi.
napisz glownie co Cie interesuje, jaki masz cel suplementacji, jakie braki zywieniowe, to bedzie nam latwiej cokolwiek dobrac pod Ciebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 371
znaczy no szukam gainera,głównie chodziło mi o to czy ten akurat produkt nie jest ściemą,niezdatną do picia,do tej pory jadłem samo białko od jakoś 1,5 roku ale chciałem coś ostrzej przymasować,więc gainer musi wlecieć


Zmieniony przez - SummerSai w dniu 2018-01-06 21:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160237 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233705
z tego co sie orientuje seria BLADE jest dosc dobra opcja, osoby tetsujace bialka firmy Hi-Tec jak najbardziej zachwalaja produkty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 371
okej dzięki za odp.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Powiem jedno miałem białko z tej serii . Czekałem z niecierpliwością kiedy się skończy. Smak wanilia ohyda miałem wziąć jeszcze czekoladę z ciekawości ale brakło mi odwagi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 371
a piłeś z wodą czy mlekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jesli chodzi o produkty firmy hi tec to są ok, mozesz śmiało stosować, czy z mlekiem czy z wodą zalezy o Twego zapotrzebowania kalorycznego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Piłem z mlekiem bez laktozy i z wodą. Z mlekiem dało się jeszcze pić ale z wodą masakra.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena suplementacji

Wiecej