SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

HI-TEC BLADE WHEY MASS

Wysłana -
Siema! Wyjątkowo wbiłem na allegro przejrzeć sobie suple i oto co znalazłem:

Niby jakaś seria od Hi Teca,na internecie opinii brak,na ich stronie także. Ktoś miał styczność? Cena na stronie producenta niby faktycznie x2 wyższa więc oczywistym na pierwszy rzut oka wałkiem to to nie jest. Ale no nie wiem,co sądzicie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wita, nie wklejamy linkow z allegro dotyczaccych supli
co do samego produktu jest OK, jak podoba Ci sie pod kate skladu i potrzebujesz gainera w swojej diecie, to mozna brac
Wysłana -
sorry za link. stosowałeś gainer? może coś wiecej opowiesz?

Zmieniony przez - SummerSai w dniu 2018-01-06 21:30:03
Wysłana -
gainerow nie stosuje, nie mam takiej potrzeby, wszystko wciagam z diety tylko wspomagam sie odzywkami bialkowymi.
napisz glownie co Cie interesuje, jaki masz cel suplementacji, jakie braki zywieniowe, to bedzie nam latwiej cokolwiek dobrac pod Ciebie
Wysłana -
znaczy no szukam gainera,głównie chodziło mi o to czy ten akurat produkt nie jest ściemą,niezdatną do picia,do tej pory jadłem samo białko od jakoś 1,5 roku ale chciałem coś ostrzej przymasować,więc gainer musi wlecieć

Zmieniony przez - SummerSai w dniu 2018-01-06 21:32:38
Wysłana -
z tego co sie orientuje seria BLADE jest dosc dobra opcja, osoby tetsujace bialka firmy Hi-Tec jak najbardziej zachwalaja produkty
Wysłana -
okej dzięki za odp.!
Wysłana -
Powiem jedno miałem białko z tej serii . Czekałem z niecierpliwością kiedy się skończy. Smak wanilia ohyda miałem wziąć jeszcze czekoladę z ciekawości ale brakło mi odwagi.
Wysłana -
a piłeś z wodą czy mlekiem?
Wysłana -
Jesli chodzi o produkty firmy hi tec to są ok, mozesz śmiało stosować, czy z mlekiem czy z wodą zalezy o Twego zapotrzebowania kalorycznego.
Wysłana -
Piłem z mlekiem bez laktozy i z wodą. Z mlekiem dało się jeszcze pić ale z wodą masakra.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź