SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIV A STERYDYY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 168
biorac sterydy mozna zarazić sie wirusem HIV? np ze ktos wraz ze sterydym wstrzykną tam wirusa? jest taka mozliwosc? czy komurki hiv zniszcza sie w sterydzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
Moim zdaniem, zakażenie wirusem HIV jest niemożliwe. Co innego inne wirusy. Jak sama nazwa wskazuje jest to ludzki wirus, potrzebuje nosiciela żeby przetrwać. Poza organizmem żyje dość krotko czy to w silnie, zakrzepłej krwi, wodzie itp. Jeszcze szybciej tępią go alkohole. W najlepszych warunkach podobno potrafi być aktywny 7dni. Wiec nie martwilbym sie tym, no chyba ze ktoś tego undera robi u Ciebie w piwnicy a ty jeszcze dostaniesz "cieplutki" soczek. Oczywiście nie jestem ekspertem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
a po co ktos chciał by ci w amułke hiv dodac -nie rozumiem

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 168
moze np jesli jest to lewy środek to przy napelnianiu ktos uzywal ciagle tej samej igly np. chodzi mi czy ten wirus przezyje w srodowisku sterydoweym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
a co ty chcesz rozpropwadzać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
z mojego punktu widzenia zakazanie hivem jest bez sensu przecierz to by była strata klientów

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Kiedys czytałem.. jak pamietam tylko przy wstrzyknieciu dozylnym wiec nawet gdyby był..to domiesniowo nie bardzo ale kto wie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 168
chodzi o to ze zakupilem teske ale ona jest w flakonach od deci bo przelali ja zeby sprzedawac jako dece. a czy przy tym przetlaczaniu tej supstancji z apulek od teski do tych od deci moglo sie zanieczyścic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
wszystko jest mozliwe ****a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Jak sięgam pamięcią wstecz, był ciekawy temat i dyskusja n/t próby rozsiania na cały świat jakiegoś wirusa / choroby / bakterii właśnie za pomocą dystrybucji saa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Kiedyś słyszałem ze wirus poza człowiekiem jest wstanie przeżyć 48h czy jakoś tak. Nie jestem pewien. W sumie nie wiadomo też jak się zachowuje w danym środku.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JAk bym byl z alkaidy to na bank bym o tym pomyslal. Zreszta juz kiedys pisalem.
a twoja teska w ampach deki wogole mi sie zle kojarzy. juz nie z hiv ale z walem.

Poszukaj sobe orginalnego tescia w orginalnych ampolkach.
A nie rob kombinacji alpejskich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl ( nie prop lub meta )

Następny temat

rozpsika meta+testopin-100+testosterone "450"+Nandrolonedecanoate

Wiecej