SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIT- plan do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To znowu ja mam pytanie jak z takiego planu 2 ddniowego zrobic jedno-dniowy ?
1DZIEN
-PRZYSIADY
-POMPKI NA PORECZACH
-WYCISKANIE LEZAC
-PODCIAGANIE SZEROKO
-WYCISKANIE SIEDZAC
-UGNIANIE RAMION
-BRZUCH
2DZIEN
-MARTWY CIAG
-WSPIECIA NA PALCE
-WIOSLOWANIE
-WYCISKANIE W SKOSIE
-FRANCUSKIE
-UGINANIE RAMION
-BRZUCH

Jak juz niektorzy wiedza mam silke w piwnicy ale teraz zamiarzam kupic karnet na normalna silownie i chodzic tam raz na tydzien a raz w domku i dlatego chce trening 1-dniowy. Co w Hit moge zrobic zeby powiekszyc glownie bicepsy ?

Z gory dzieki !!!!

"WSZYSTKO W CO WIERZYSZ JEST PRAWDA!"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamietaj, ze tracac tkanke tluszczowa, bedzie Ci pozniej latwiej budowac mase miesniowa - czym mniej tluszczu w ogranizmie tym wyzszy poziom testosteronu (do pewnej _naturalnej_ granicy - mowie tu o czlowieku nadmiernie odtluszczonym a tym ktory ma poziom tkanki tlusczowej na poziomie prawidlowym).
Co do diety - sugeruje Ci sie skupic na bialku i tluszczu, tluszcz nie jest zly. To nadmiar prostych cukrow jest zly. Bialko mozesz znalezc wszedzie - wszelkie wedliny (kielbasa takze), miesa a nawet orzeszki ziemne.
Jak chcesz mase, to musisz jesc i to wiecej niz spalasz.
Twoj program jest ok, nie wiem jak wykonujesz te serie, czy to jest taka sama liczba powtorzen, czy piramida, ogolnie nie jest wazna liczba powtorzen a czas wykonywania serii - mozesz zrobic szybka serie 20 powtorzen (o ile wyeliminujesz wykozystanie pedu) lub powolna 5 powtorzen - i jezeli zajmie Ci to tyle samo czasu - efekt bedzie taki sam. Po prostu seria powinna trwac ok 1 minuty maksimum.

Nie sugerowal bym sie tym co ktos tam pisze, ze wiele po trochu to tak jak bys nic nie zrobil. Po pierwsze kazdy jest inny, byc moze trening jednej grupy miesniowej na kogos (naturalnego) dziala, ale IMHO to na naturalnego na dluzsza mete dzialac nie bedzie. Tak to sobie mozna trenowac jak masz inne czynniki ktore wprowadza Twoj ogranizm w stan anaboliczny, w przeciwnym wypadku musisz to zrobic sam, a wtedy trzeba niestety trenowac duze grupy miesniowe i je laczyc ze soba. Zwaz wiec to i zastanow sie czy osoba ktora Ci cos poleca ma jakie kolwiek pojecie o treningu dla _naturalnych_.

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
OT CHOCIAZBY TAK

-PRZYSIADY
-MARTWY CIAG NA PROSTYCH
-WSPIECIA NA PALCE
-POMPKI NA PORECZACH
-WIOSLOWANIE
-WYCISKANIE LEZAC
-PODCIAGANIE SZEROKO
-WYCISKANIE SIEDZAC
-UGNIANIE RAMION
-FRANCUSKIE
-BRZUCH

Co w Hit moge zrobic zeby powiekszyc glownie bicepsy ?

JAK W KAZDYM INNYM TRENINGU DODOAWAC CIEZAR PRZY ZACHOWANIU POPRAWNEJ FORMY, ORAZ NIE ZAPOMINAC O JEDZENIU I ODPOCZYNKU (NIE PRZETRENOWYWAC GO)


Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrocilem do treningu 2 dniowego i jeszcze co do tego mam kilka pytan:
1DZIEN
-PRZYSIADY
-POMPKI NA PORECZACH
-WYCISKANIE LEZAC
-PODCIAGANIE SZEROKO
-WYCISKANIE SIEDZAC
-UGNIANIE RAMION
-BRZUCH
2DZIEN
-MARTWY CIAG
-WSPIECIA NA PALCE
-WIOSLOWANIE
-WYCISKANIE W SKOSIE
-FRANCUSKIE
-UGINANIE RAMION
-BRZUCH

Na kazde cwiczenie stosuje 2 serie jedna to troche malo jak dla mnie. To ma byc trening na mase i w zwiazku z tym mam pytanie co do ilosci powtorzen ? Ile powinno ich byc ?

Oraz do obciazenia czy powinno byc duze ? Czy np lepiej jest uzyc mniejszego obciazenia a stosowac np bardzo powolne ruchy ?

Prosze abys mi powiedzial dokladnie co i jak z ciezarem i iloscia powtorzen jak jest rozne warianty.

I ostatnie jakie przerwy miedzy seriami powinienem robic a jakie powmiedzy kolejnymi cwiczeniami ? (przypomninam trening na mase)

Dzieki z gory !

"PAIN IS READY, PAIN IS WAITING !"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BINIU ZYJESZ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Na kazde cwiczenie stosuje 2 serie jedna to troche malo jak dla mnie. To ma byc trening na mase i w zwiazku z tym mam pytanie co do ilosci powtorzen ? Ile powinno ich byc ?

NAJLEPSZY JEST ZAKRES MIEDZY 20-5

Oraz do obciazenia czy powinno byc duze ? Czy np lepiej jest uzyc mniejszego obciazenia a stosowac np bardzo powolne ruchy ?

NA PRZYROST MIESNI NAJLEPLSZE SA OBCIAZENIA W GRANICACH 70-100% 1 MAX
PROBLEMEM JEST TO IZ NIE ZAWSZE ORGANIZ MOZE TAKIEMU TRENINGOWI PODOLAC, WTEDY OKRESOWO TRZEBA ODPOCZAC LUB CWICZYC NA MNIEJSZYCH CIEZARACH

Prosze abys mi powiedzial dokladnie co i jak z ciezarem i iloscia powtorzen jak jest rozne warianty.

PODTAWA JEST TUTAJ,ABY ZWIEKSZAC OBICAZENIA W SPOSOB W MIARE LINIOWY
JESLI TRZYMASZ SIE RAM PODANYCH WYZEJ ILOSC POWTORZEN MA ZNACZENIE MNIEJSZE

I ostatnie jakie przerwy miedzy seriami powinienem robic a jakie powmiedzy kolejnymi cwiczeniami ? (przypomninam trening na mase)

PRZERWY TAK DLUGIE, ABY BEZ ZADYSZKI MOZNA BYLO UKONCZYC NASTEPNE CWICZENIA

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie co oznacza zakres miedzy 20-5 optymalnie bedzie ile ? Bo narazie z tego co robie to sie rzezbie a nie masa mi przybywa ? I lepiej jest wykonac np 8 powtorzen z obciazeniem 70% czy np 8 powt. na bardzo wolno ?
np.uginanie ramion
zakladam ciezar 20kg i robie 10powtorzen
czy nie leopiej bedzie np zalozyc 30kg i zrobic 6 powtorzen ?

To ze trzeba zwiekszac obciazenie w miare mozliwosci wiem

Czy mozesz do tych moich cwiczen podanych dopisac ilosci powtorzen ?

Jeszcze jedno czy np moge codziennie rano sie podciagac na drazku ? np 2 serie razy 6-8 powtorzen i wzamian za to wylaczyc to cwiczenie z treningu ? Np na zmiane raz nadchwytem a raz podchwytem czy to dobry pomysl ?

POZDRAWIAM !

"MEMENTO MORI"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dokladnie co oznacza zakres miedzy 20-5 optymalnie bedzie ile ?

KAZDA ILOSC Z PODANEGO ZAKRESU BEDZIE POWODOWALA PRZYROST MIESNI

Bo narazie z tego co robie to sie rzezbie a nie masa mi przybywa ?

A JAK JEST Z DIETA ??

I lepiej jest wykonac np 8 powtorzen z obciazeniem 70% czy np 8 powt. na bardzo wolno ?
np.uginanie ramion
zakladam ciezar 20kg i robie 10powtorzen
czy nie leopiej bedzie np zalozyc 30kg i zrobic 6 powtorzen ?

WIEKSZE OBCIAZENIE (PRZY ZACHOWANIU POPRAWNEJ FORMY RUCHU) BEDZIE POWODOWALO WIEKSZY PRZYROST MIESNI

To ze trzeba zwiekszac obciazenie w miare mozliwosci wiem

STARAJ SIE DODAWAC TEN CEIZAR CO KAZDY TRENING

Jeszcze jedno czy np moge codziennie rano sie podciagac na drazku ?
np 2 serie razy 6-8 powtorzen i wzamian za to wylaczyc to cwiczenie z treningu ? Np na zmiane raz nadchwytem a raz podchwytem czy to dobry pomysl ?

TAK JESLI PRIORYTETUJESZ TE GRUPE MIESNI

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiesz z dieta jest maly problemik nie moge uzbierac tyle bialka co mi potrzeba 160g, ww sa oki,tluszczu spozywam troche za duzo ale to nie szkodzi, dla mnie moze byc rowniez jakis procent masy tluszczowej kiedys tak wygladalem i byl luzik a teraz wsdzystko mi schudlo :-/

Przez te ostatnie 4 tygodnie od kiedy trenuje Hit'em pojawily mi sie cegielki na brzuchu a robie zaledwie moze 1 czasem 2 serie po 25 powtorzen z niezbyt duzym wysilkiem (nie max) Musze tego bialka wiecej spozywac i powinno byc okey co o tym sadzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bialko mozesz w latwy sposob uzupelnic odzywka (nie musi byc nic drogiego - po prostu mieszanka i juz)
nie piszesz ile spozywasz kalorii (czy jest tego powyzej zpotrzebowania czy tez nie)-jest to najwazniejsze pytanie

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z kaloriami to jest roznie jeszcze ta moja dieta nie jest dopracona a niektorych rzeczy nie moge zreszta wsuwac codziennie potrzeba mi na to troche czasu aby to ustalic dokladnie


W zwiazku z Hitem co myslisz o stwierdzeniu "wszystko po trochu to tak jakbys nic nie zrobil?" gdzies to widzialem chyba Michail takie cos napisal? Co o tym sadzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W zwiazku z Hitem co myslisz o stwierdzeniu "wszystko po trochu to tak jakbys nic nie zrobil?" gdzies to widzialem chyba Michail takie cos napisal? Co o tym sadzisz ?

ZALEZY CO AUTOR MIAL NA MYSLI
TAKIE OGOLNIKOWE STWIERDZENIE JEST WLASNIE PRZYKLADEM NA TEN CYTAT

Fakty, nie mity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NHE

Następny temat

Nie kapuje was

WHEY premium