SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH Night

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4028

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
Witam Planuje zakup HGH Night i nurtuja mnie dwa pytania: 1. lepiej wprowadzic go do stalej suplemntacji czy lepiej stosowac cyklicznie? 2. czy branie HGH Night zgodnie z zaleceniami producenta <przed snem> moze w jakikolwiek sposob kolidowac z ZMA aptecznym lub "firmowym" tez branym przed snem? Z gory dzieki za odp

P.S SOGi beda o ile wejda

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Raczej stała suplementacja. Na mnie działał fajnie i polecam. Jakie dawki to w dużej mierze zależy od tego jakie inne suplementy bierzesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
Martainn - SOG oczywiscie A czy mozesz mi powiedziec cos wiecej na temat dzialania, ktore zachwalasz??

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Przede wszystkim spokojny i regenerujący. Bez preparatów typu ZMA, czy ten nigdy nie mogę zasnąć i mam niespokojny sen. Poza tym szybsza regeneracja i np zawsze jak rano się budziłem to miałem mięśnie napięte, mimo iż wieczorem mogłem mieć sflaczałe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
według mnie strata pieniędzy, nie podniesiesz tym poziomu HGH, lepiej kupic ZMA i glutamine

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
A teraz czekamy na uzasadnienie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
wszystkie produkty na rynku o nazwie HGH booster itp. to zwykły marketing, kazdy dobrze wie - ze nie ma to związku z produkcją HGH w organizmie, zadnego wpływu.

nie oczekuj, ze urośniesz od tego lub ze jakość Twoich mięsni ulegnie poprawie.

jesli zalezy Ci na regeneracji to polecam również Tribulusa - poprawa samopoczucia znaczna, libido na +

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie liczę na to, że od suplementów urosną mi mięśnie, bo one urosną od diety i trening. Ja działanie czułem. Dlatego też polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
kwas gamma-aminomasłowy (znany jako GABA) moze dawać takie odczucia.

sam stosowałem GABA z dymatize, w moim odczuciu sen był bardziej "pełny" ale odstawiłem po 2-3 tyg stosowania gdyz efekt zanikał

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
MuscleBody - SOG

nie oczekuj, ze urośniesz od tego lub ze jakość Twoich mięsni ulegnie poprawie. - wcale tego nie oczekuje Staz moj malym jest ale juz wiem ze przyrosty sa od diety I treningu Ktos jeszcze sie moze wypowie??

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
mama pytanie a co radzicie na wzrost zeby urosnac bo mam tylko 168 cm i chailbym miec wiecej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab Krakow

Następny temat

Nowości - Enzymix

WHEY premium