SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH, IGF -1LR3 na regeneracje stawów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
1. Jeżeli dajmy na to dojdę do dawki 2iu , muszę mieć w razie czego pod ręką insulinę,t3?
2. Ile mogę ciągnąc miesięcy na dawce 2iu ?
3. Jak brać: jaka dawka będzie 2 iu, rano na czczo 1iu i wieczorem 1iu ? 6 dni 2iu ON siódmy dzień OFF aby zapobiec zablokowaniu produkcji naturalnego hormonu wzrostu przez przysadkę?
5. Przy wzięciu dawki rano unikać tłuszczy czy węglowodanów ? pytanie również jak wieczorem? chodzi mi tutaj o wyrzut insuliny przez ww proste? sorry za dziwne pytanie , jak dieta powinna wyglądać przy HGH zwyczajna zbilansowana czy ma być więcej ww na rzecz tłuszczy?
4. Dajmy na to , że będę brał 2 miesiące gdzie ostatni miesiąc będzie szła dawka 2 iu mogę odstawić z dnia na dzień HGH ? czy trzeba schodzi piramidalnie czyli 1,5iu później 0,5iu i wtedy dopiero odstawić?


up , jak by ktos mi odpowiedział na te pytania będę wdzięczny , najważniejsze to czy przy dawce 2iu będę musiał mieć pod ręką insulinę w razie czego i T3?

Czemu nie chcecie mi pomóc? przez głupie pytania ?


Zmieniony przez - SysRq89 w dniu 2017-06-29 16:09:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
UP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jak bys nie podawal tych 2iu to efekt bedzie taki sam,
nie przejmuj sie odstepem od michy, zadnych dodatkowych srodkow nie trzeba
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
2iu czyli według ciebie to bardzo mała dawka i efekt będzie praktycznie niezauważalny tylko "wzmocni włosy i paznokcie"?


dobrze tutaj napisałem robić przerwe w siodmy dzien ?

" 2 iu, rano na czczo 1iu i wieczorem 1iu ? 6 dni 2iu ON siódmy dzień OFF aby zapobiec zablokowaniu produkcji naturalnego hormonu wzrostu przez przysadkę? "

insulina , t3 nie potrzebne przy takiej mikrodawce OK

mogę to ciągnąc przez pól roku i z dania na dzień przerwać cykl?


Zmieniony przez - SysRq89 w dniu 2017-06-29 16:40:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Co znaczy zablokować własny gh? Najpierw go zbadaj a potem sprawdź co zablokujesz bo u mnie wyszło < 0,03 wiec nie było co blokować. Ogólnie pewnie się zawiedziesz na środku ponieważ w tej chwili odnoszę wrażenie ze uważasz GH za jakiś cudowny środek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
j/w jest niemal pewne, ze nie ma czego blokowac
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
dzięki za pomoc

z tym blokowanie to po prostu znalazłem art gdzie właśnie, że w taki sposób sie bierze HGH czyli 6 dni ON siódmy dzień OFF i od nowa 6 dni ON i siódmy dzień OFF dodane było , że wolny dzień bez podania HGH ma zapobiec zablokowaniu produkcji naturalnego hormonu wzrostu przez przysadkę

badania pełne zrobię przed cyklem i w czasie również

Mam jeszcze takie pytanie według waszej wiedzy i przede wszystkim doświadczenia, jeżeli staw jest opuchnięty HGH ma właściwości również przeciwzapalne zmniejszy opuchniecie stawu ?
Moja hipoteza nigdzie tego nie znalazłem głośno myślę - Czy może wręcz przeciwnie, może powiększyć opuchliznę?. Jeżeli nie ma działania przeciwzapalnego może to doprowadzi do zdeformowania stawu po przez rozrost chrząstki stawowej ?



Zmieniony przez - SysRq89 w dniu 2017-06-29 17:12:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Warto w ogóle się bawić w 2iu somki?to chyba nie odczuwalne będzie...

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
Natan - Twoim zdaniem to będzie za mała dawka 2iu tylko pod stricte leczenia ścięgna , chrząstki ? Jak bym się zdecydował to około 6 miesięcy bym brał.

Co z tymi właściwościami HGH jeżeli staw jest opuchnięty zmniejszy opuchniecie czy HGH nie ma jako takich właściwości przeciwzapalnych ? Pytam się ponieważ nie wiem co mogę oczekiwać po HGH nie znam jego sposobu działania .Obawiam się o to aby mi nie wykrzywiło mocniej kolana po HGH.

Natan może peptydy lepiej załatwią sprawę w mikrodawkach ?
Któryś z tych GHRP-6 , GHRP-2 ,CJC-1295-DAC , HGH 176-191, Ipamorelin , IGF-1LR3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Podobno tb500 fajnie regeneruje ścięgna jeśli chodzi o peptydy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowicjusz

Następny temat

Proszę o ocenę wyników badań

WHEY premium