SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HERKULES KUNICE 2006 - PEŁNE INFO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
REGULAMIN IX OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW KULTURYSTYCZNYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY KUNICE ‘' HERKULES 2006 ‘'
KUNICE 30.04.2006

1. Organizatorzy:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach , 59-216 Kunice ul. Słoneczna 11 tel./fax. (076) 8575 477, 8575 730 , [email protected]


2. Termin zawodów
30.04.2006r. ( niedziela ), początek zawodów godz. 16.00


3. Miejsce zawodów
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu , 59-216 Kunice ul. Słoneczna 11,
woj. Dolnośląskie , 4 kilometry od Legnicy , dojazd komunikacją MPK (linia nr 10 )
oraz mikrobusami z dworca PKP w Legnicy


4. Zasady uczestnictwa: w zawodach mają prawo uczestniczyć zawodnicy dopuszczeni na weryfikacji


5. Sposób przeprowadzenia zawodów:

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZKiTS, w następujących kategoriach:
A/ Juniorzy
B/ Mężczyźni do 80 kg
C/ Mężczyźni do 90 kg
D/ Mężczyźni powyżej 90 kg
E/ OPEN


6. Weryfikacja: Weryfikacja odbędzie się w dniu 30.04.2006r. w miejscu zawodów w godzinach 13.00-15.00. Na weryfikacji zawodnicy powinni przedstawić: dokument tożsamości, aktualne badania lekarskie oraz przekazać kasetę lub płytę z nagraniem.


7. Sędziowie: Komisję sędziowską powoła PZKiTS


8. Zgłoszenia: Zgłoszenia do zawodów z podaniem kategorii wagowej należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23.04.2006r. na adres organizatora.


9. Startowe: od uczestników zawodów pobierane będzie startowe w wysokości 30,00 zł


10. Nagrody:

W zawodach zostanie nagrodzonych trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii ( I - miejsce 300,00 zł , II-200,00 zł, III-100,00 zł ) w kategorii OPEN I miejsce 800,00 zł. Puchary i Dyplomy


11. W sprawach nie ujętych w regulaminie decyzje podejmuje organizator


Jacek Stacewicz 0..76 8575-477, 0603 79 12 20

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2661
Właśnie wróciłem z Kunic . Zawody były dość ciekawe. Kategorię do 80 kg wygrał tegoroczny mistrz Polski w wadze do 70 kg Grzegorz Sochacki - wciąż w świetnej formie, doskonale prezentował się zwłaszcza w pozach tyłem.

Interesująco wyglądała rozgrywka w kategorii do 90 kg. Zwyciężył Tomasz Bobrowski przed Pawłem Jabłońskim i Krzysztofem (?) Torostowskim - niestety nie jest pewien ani imienia, ani nazwiska . Na moje oko jest już w wieku weterana, imponował mięśniami grzbietu, nieco gorzej było z mięśniami brzucha - szeroka talia psuła ogólne wrażenie. Tomasz Bobrowski zaprezentował dobrą definicję, pękate ramiona i klatkę piersiową, natomiast moim zdaniem nieco odstawał rozwojem mięśni grzbietu i dwugłowych ud od Pawła Jabłońskiego, który również był świetnie przygotowany - masywne, dobrze poseparowane umięśnienie robiło wrażenie, w stosunku do Bobrowskiego zabrakło mu może odrobinę definicji i ogólnych proporcji sylwetki.

Najciekawiej zapowiadała się kategoria ciężka z udziałem Andrzeja Maszewskiego, Andrzeja Kołodziejczyka i Leszka Klimasa (?). Już od pierwszego porównania widać było, że właściwy pojedynek rozegra się między Andrzejem Maszewskim i Andrzejem Kołodziejczykiem. Andrzej Maszewski jak zwykle zaprezentował masywne, gęste, pękate umięśnienie. Andrzej Kołodziejczyk tymczasem pokazał piękne ogólne proporcje sylwetki, wielkie wrażenie robiła zwłaszcza jego wyjątkowo wąska talia. Ostatecznie wygrał tę kategorię górując nad Andrzejem Maszewskim definicją, szczególnie w obrębie mięśni ud.

W kategorii Open również wygrał Andrzej Kołodziejczyk przed Tomaszem Bobrowskim i Grzegorzem Sochackiem.

Tyle moich wrażeń , generalnie nie żałuję wycieczki z Wrocławia do Kunic . Zrobiłem kilka zdjęć, ale wrzucę najwcześniej za kilka dni, bo robiłem je zwykłym aparatem . Pozdrawiam

You're born weak - you die weak ... it's your choice in between ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
cze michaił, będziesz na miejscu?, ja na pewno się tam pojawię, może chwilkę pogawędzimy
daj znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
poza tym chcę powiedzieć, że jest to bardzo fajne miejsce do weekendowego wypoczynku - wychodząc z sali piękny widok na jezioro. jest to na pewno dodoatkowy atut, jeśli wasza dziewczyna nie chce spędzać całego czasu na zawodach.
w tamtym roku bilety były bodajże po 5 PLN, sala pełna, zawodnicy czołówka światowa, przed salą stoiska z odżywkami i ciuchami dla pakerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ciulato ze to tego samego dnia co mistrzostwa śląska

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Ale śląska nie ma w tym roku wiec wbijemy się do Kunic-fajnie że są nagrody warto jechać powalczyć
Pozdro

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
heh własnie są na sląsku i to w gliwicach-30ty kwietnia puchar sląska:)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
niech zrobią dzień po dniu,jedne w sobote a drugie w niedziele

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 488
Nagrody raczej nie są wysokie i startuje tam zawsze mało zawodników,więc jak ktoś sie nudzi w niedzielę to może sobie nawet z marszu wystartować.Nigdy nie było tam nikogo ze światowej czołówki - nie przesadzajcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
NIE mozesz tak pisac aga bo jestes częsciowo w błedzie.moze w kat ciezkich tak jest ale w niższych takegoriach jest czołówka chocby ozga daczkowski nowacki to są obecnie najlepsi zawodnicy w swoich takegoriach

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 488
Owszem,pojawia się kilku z czołówki krajowej,ale generalnie startuje mało zwodników.Wiem,bo sama robiłam pierwsze trzy edycje tych zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
moze i mało ale trudno jest pokonac kogos takiego na zawodach!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lee Priest - 9 dni przed Australian GP 2006

Następny temat

ARNOLD CLASSIC - PEŁNE WYNIKI I GALERIA

WHEY premium