SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP BO WSTYD

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SIEMA
na poczatku prosze moderatorów nie usuwajcie tego postu bo to dla mnie wazne a nie moge zaduzo znaleźć na ten temat!!!!!
Wiec co tu duzo mówić dziwna sprawa ale mam klate jak u baby < jak u jakiejs nastolaty> w srodku jak by był jakis krazek niektórzy pisza ze to od dorastania a to nie wszyscy maja wiec jestem zielony zbyt gruby nie jestem zeby to od otylosci było (183cm zrostu 14 lateq i 74 kg wagi to taki srednio szczupły) sa jakies sposoby by to zwalczyc?? bo wierzcie mi wstyd na plaze isc piszcie co wiecie i moze mieliscie cos takiego


Pozdro. Młody 14

p.s PROSZE NIE USUWAJCIE TEGO POSTU
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
bo własnie podobnie robiłem bo na poczatku to one sa takie jak trujkacik u góry a jak suty staną to nie jest tak źle moze fotke zrobie kiedy to wysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
możliwe że masz Lipomastię lub ginekomastię poczytaj o tym na necie.

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4446
moze masz jakies wrodzone lub pourazowe zwyrodnienie klatki tak w ten sposob raczej sie nie dowiesz skontaktoj sie z lekarzem oni wiedza co robic w takich sytuacjach

"życie jest za krótkie żeby być trzeźwym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
miałem to samo tzn. jeden sutek byl większy i było w nim cos twardego takiego.. a ja to wciskałem zeby bylo mniejsze i sie zrobil taki krążek wlasnie apotem tak samo sie na drugim zrobilo (krążek ale bez wciskania juz ) obecnie juz nie ma tych rążków a sutki są lekko powiekszone

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a kiedy gwiazdor to CCi zeszlo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
te naleśniki?? nie pamiętam... przestałem sie interesowac i wlasciwie dopeiro teraz jak czytalem ten post to wsadzilem reke pod bluzke i patrze "łokurva nie ma"

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
do tej pory ylem przekonany ze to mam hehe dzieki tobie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie to cały czas dreczy nie da sie zapomnic o tym a ni na plaze nie ma wyjscia jak sie wyprostuje tak zeby isc bez garba to odstaja jak u nastolaty wiec trzeba sie przygarbic troszke tez lipa jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2909
Podobno można to usunąc w szpitalu za darmo Był taki jeden co to zrobił i zamieśćił foty Wpisz w wyszukiwarce "ginekomastia była i już nie ma" lub coś w tym stylu!POczytaj sobie

POzdro.

.: V :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jw
był taki post

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.Vendetta. nie, wiedziałem ze to za free jest zobacze jak u mnie sie przejde do lekarza kiedy a wam jak to mielisccie to kiedy wam zeszło? mi sie ten cyc w piesci cały miesci na styk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramie + zmiana treningu

Następny temat

Napiszcie jak sie wykonuje te cwiczenia:P

WHEY premium