SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP :P

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2324

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22276 Napisanych postów 32781 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402485
Wczoraj byłem w Hyde Parku i ani jednego łabędzia kuhde, a wziąłem ze sobą słoiczek Sarepskiej... Widziałem za to wielki talerz do odbioru Polsatu, co by wszyscy bezdomni z Polska mieli odbiór:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ty idioto!!! to nie talez polsatu, to super tajny radar krolewskiej mosci ktory powoduje ze labedzie staja sie niewidoczne dla Polakow !!! Rozyeb to a albedzie wroca!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22276 Napisanych postów 32781 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402485
Radar powodujący że łabędzie stają się niewidoczne? A mówiłeś że nic nie bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
To kłamstwo, nigdy tak nie mówiłem :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownie w londynie ?

Następny temat

Londyn, Enfield - praca

WHEY premium