SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG podczas długiego cyklu na testosteronioe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
TRT_HRT- hormone replecement therapy - testosterone replecement therapy chodzi mi o to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
hcg bierzesz po to, by zapobiec atrofii jader

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
To ja wiem, chodzi mi o to że skoro biorę testosteron syntetyczny a jak wiadomo testosteron syntetyczny blokuje produkcję egzogennego testosteronu przez jądra, to czy branie hcg zapobiega temu procesowi podczas cyklu? Ja tu widzę sprzeczne sygnały dla organizmu, bo z jednej strony biorąc testosteron blokuje, a z drugiej strony biorąc hcg odblokowuje... czy to nie powoduje chaosu w systemie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
za duzo Richa


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-03-11 16:42:36

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
czym dlużej nie będziesz podawał hcg będąc na testo tym gorzej będzie się później odblokować i atrofia będzie postępować bardziej
podając hcg pobudzamy jądra do pracy aby za bardzo się nie rozleniwiły to takim najprostszym językiem
napisałem htz bo jesteśmy Polakami i swój język mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Ja rozumiem lodzianin do czego służy hcg, pytałem czy testosteron podawany z zewnątrz nie "gryzie się" z hcg, bo jedno wygasza a drugie pobudza. Rozumiem podawanie hcg po cyklu podczas odbloku (celowo napisałem ODBLOK zamiast PCT bo przeciez jesteśmy Polakami i swój język mamy) ma to na celu pobudzenie produkcji testosteronu przez jądra, natomiast podawanie podczas cyklu rozumiem że ma jedynie poprawić wygląd (rozmiar) jąder, czyli sprawy wyłącznie kosmetyczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
rozmiar jader to nie tylko kosmetyka atrofia 10% to ich blokada w ok 80%
nie gryzie się tutaj nic ,na długich cyklach warto podawac hcg w trakcie podawania testo
atrofia to nie tylko wielkość lecz również gęstość jąder
lepiej czemuś zapobiegać niż leczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Ok rozumiem że warto pobudzać jądra podając hcg podczas cyklu, a to że testosteronem je gasimy nie ma znaczenia. Uczę sie dopiero tematu dopingu dlatego staram się brać temat na logikę, ale tez słucham bardziej doświadczonych. Nigdy nie brałem hcg, po moim cyklu 10 lat temu brałem jedynie 24 tabletki clomidu a mój "odblok' czyli czqas zanim doszedłem do równowagi hormonalnej trwał prawie rok. Tym razem chcę podejść do tego tematu bardziej rozsądnie zabezpieczając się przed niespodziankami. Ok, więc dziękuję za wyjaśnienie moich wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
od tego masz to forum właśnie ,zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
morose
Dlatego zadałem pytanie, bo byłem przekonany że HCG niepowinno byc brane razem z testosteronem. Myślałem że jest wtedy "konflikt interesów". To może moje pytanie zadam inaczej, po co bierze się hcg?

Dla jaj ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron enantan badanie stężenia we krwi

Wiecej