SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG i Clomid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
hej!
mam pytanie.a mianowicie jestem z miesiac po cyklu na testosteronie prolongatum i propinate.
nie bralem po tym clomidu ani HCG.
wszystko sie powoli stabilizuje tzn.organizm sie b.powoli
odnawia,ale chcialbym to przyspieszyc.
czy moge dopiero teraz zaaplikowac sobie HCG i clomid?
czy musze znowu zaczac brac tescia a odrazu potem to wszystko?
prosze o odpowiedz i z gory dziekuje

pozdrawiam
Bongo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
zaraz,zaraz
zgadzam sie ze jeszcze za wczesnie na to aby isc do lekarza
wiem ze sprobuje HCG i Clomidu
to jest dopiero 3 tygodnie po cyklu.ludzie widze po sobie ze wszystko dochodzi do siebie (powoli), z dnia na dzien jest coraz lepiej.wiec nie panikujcie.
ktos kiedys napisal ze poziom testosteronu powraca do siebie sam po 1,5 miesiaca.to troche mi jeszcze zostalo, nie?
ale chcialbym to tylko przyspieszyc i pytam czy takie branie HCG i Clomidu ma wogole sens.

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dawno temu miałeś ostatni strzał testosteronu? Jeśli po miesiącu, i jeszcze nie wróciłeś do normy, to musiał być spory cykl. Nie bedzie błędem jeśli weźmiesz 2 razy 2tys j. HCG z 3 dniowym odstępem, po czym po 3-5 dniach clostylbeyt po 50mg/dobę przez 10 dni, a potem jeszcze przez tydzień co drugi dzień. Mam nadzieję że już zmniejszyłeś intensywność treningu.


Zmieniony przez - ARKADY w dniu 2001-11-19 22:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
ostatni strzal mialem niecale 3 tygodnie,ale to bylo bardzo bardzo slaby cykl(jezeli mozna go tak nazwac), skladal sie z paczki prolongatum i 3 strzalow propinate.thats all.
intensywnosc treningu zwiekszylem - teraz kreatyna.

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro skończyłeś cykl trzy tygodnie temu, to powinienneś trochę teraz zwolnić tempo, ale nie przestać ćwiczyć ! Dobieraj po prostu lżejsze treningi niż podczas cyklu i daj spokój "dopalaczom" przez 3 miesiące. Tak mi mówili. Moim zdaniem nie powinienneś braćteraz kreatyny i zwiększać intensywności treningu. "Odblokuj się " i weź ją za 1,5 miesiąca.
Narka, MasterFazi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bongo po tak długim okresie i małym cyklu chyba już trochę za późno na HCG moim zdaniem.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Teraz widać kto jakim jest ekspertem.Teraz nic Ci już nie da Hcg ani Clomid.Trzeba było o tym wczeniej myśleć.Przyjemmnych spadków.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
mam gdzies spadki.ten marny prolongatum dal mi troche masy.owszem spadlo.chodzi o to czy moge teraz po tych paru tygodniach przyjac HCG i clomid po to aby zwiekszyc z powrotem produkcje testosteronu w organizmie.nic wiecej.
zreszta ja mam lepsze przyrosty na kreatynie wiec definitywnie skonczylem narazie z sa.
pierwsza seria na kreatynie dala mi 5 cm wiecej w bicepsie
druga "tylko" 3,a teraz jest trzecia i juz po niecalych 2 tygodniach ma 1,5 cm wiecej.przed pierwsza seria wazylem 63kg teraz 80kg(to wsz. w niecaly rok).Opracowalem sobie dobry trening,diete,sen,plywalnia,bieganie,zero alkoholu i papierosow.to jest przepis na sukces.

to co? moge teraz przyjac to HCG i Clomid?
jak myslicie?mam dosyc stresu czy bede w stanie podolac lasce.dziewczyna normalnie glupieje raz /stoi/nie stoi/
:)
ale jest coraz lepiej.hehe.np.wczoraj bylo wsz ok :)
pozdrawiam

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze ze rezygnujesz z fajek i alkoholu.nie widze przeszkod zebys sobie wyrownal poziom testosteronu

matka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu już nie chodzi o spadki, czy podtrzymanie masy. Musisz wyrównać sobie oś hormonalną. Weź 3 krotnie 2tyj j.Biogonadylu co 3 dni i po drugim strzale Clostylbegyt 50mg codziennie przez 10 dni. Potem jeszcze przez 5 tabl co drugi dzień. I zapomnij o androgenach (testosterony). Masz prawdopodobnie b.wrażliwy układ podwzgórzowo-przysadkowy. U takich ludzi nawet niewielka dawka testostronu( szczególnie o przedłużonym dzałaniu) moż spowodować trwałe zaburzenia. Jeśli mimo wszysto będziesz się czuł kiepsko musisz pójść do endokrynologa w celu określenia poziomu testosteronu i wykonania testów stymulacji. Leczenie dobiera się wówczas dynamicznie. Podobnie jak przy leczeniu nadciśnienia. Bez badań laboratoryjnych tego nie da się czasem zobić. A i do wszystkiego będziesz się musiał przyznać jak na spowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Panowie co to za bzdury z tym ustalaniem co i ile ma brac? Teraz to sa dwa rozwiazania:
1,(zalecane) isc do lekarza, zwlaszcza ze masz problemy juz rzeklbym natury technicznej:)
2. nie isc do lekarza natomiast udacsie do prywatnego laboratorium i zbadac sobie poziomy
testosteronu,
LH,
FSH
i dopiero wtedy mozna myslec o kuracjach hcg itp...
bo po jakiego grzyba brac hcg jesli przykladowo Twoj organizm i tak juz wali max. ilosci LH( to to co pobudza jadra do produkcji testo)..? bezmyslne branie LH to szybka droga do ginekomastii ponieważ pobudza aromatyzacje...
pozdrawiam
p.s. badania na pewno nie naleza do najtanszych ale da sie przezyc

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
"bezemyslne branie HCG" miało byc oczywiscie

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzywam KINGKONGA

Następny temat

Aktywator komorkowej przemiany materii

WHEY premium