SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

Gwid,Konkurs Krata Na Lato 2017

Wysłana -
Ronin78
Szajba to może od tego pływania na pełnym morzu w orlim gnieździe może zrobimy sztafetę, ja pobiegne 800m.

Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-06-04 19:35:55

ja bede machal swingi iti odwali z drazkiem podciagania ..... w kupie SILA
Wysłana -
To ja będę się "mądrzył", bo mi to najlepiej wychodzi
Wysłana -
2017-06-05 DT

Sztangi:

1) rozgrzewka

2) snatch z bumperów, docelowo dojście do 3x2x60 kg, udało się chociaż na okrągło walczę z prostowaniem bioder iz wspięciem na palce

3) clean z bumperów, docelowo 90x2x2, skończyło się na 85 kg bo ... bo jestem dupa

4) fronty - koniec na 100x2x3

Siła maleje w oczach jak sobie nie pojem a jako że jeszcze chyba miesiąc ta redu/nieredu ciągnę to będzie gorzej. trzeba technikę szlifować póki ciężarki małe

Filmik

oraz fota z waga na treningu 92,1 - jak by nie było 3% z 94,2 jest zrobione raczej już nei wstawię do tematu z głosowaniem.

pozdro jedziemy dalej

Wysłana -
Gwid
trzeba technikę szlifować póki ciężarki małe

Ja to chyba niedługo zostanę tylko specem od techniki
Gdybyś te sandały zdjął, pewnie byłoby jeszcze ze 300g niżej
Wysłana -
Pewnie tak. Dzisiaj cały dzień praktycznie na ostatniej dziurze w pasku 90.
Wysłana -
2017-06-07 DT

Sztangi + WOD

1) sztangi
- snatch DL - zasadnicza 3x70x3 - tyle ile w rwaniu robię jako maksymalny ciężar
- snatch do pełnego siadu 62,5x2 w ostatniej serii, nowy PB lae weszło mega elegancko do pełnego siadu
- jerk z racka do podsiadu ale nie nożyc - 3x do maksa, skończyłem na 80 kg. dynamicznie
- przysiady - koniec na 140 kg

2) WOD
-rozgrzewka DU 10-20-30-40-50-40-30-20-10
- DL przygotowanie
- DL znajdź maksa na 5rep - po sztangach nie było szans na duży wynik wiec skończyłem na 140 kgx5

WOD 5x5 min, 2 min rest 1-go-U-go na przybicie piątki
- 10 przysiadów i sprint 100 mb --> w 5 min zrobiliśmy 13 tur
- assult bike --> razem zrobiliśmy 126 calorii
- wall ballsx10 + KTBx10 --> razem zrobiliśmy 8 zmian
- tire flip - przewracanie opony ( fota poniżej) - razem zrobiliśmy 11 długości, każdy po jednym obrocie i partner zmiana
- tire burppy - przeskok z burppisem przez oponę, 5 rep i zmiana, zrobiliśmy 10 tur

mega fajne treningi ale po sztangach miałem uda popalone i na WOD-zie zaczęły latać jak galareta pod koniec.

Wysłana -
2017-06-09 DT

1) rozgrzewka 15 min

2) WOD
Chipper

1 km run ( 4,50 min)
30 x GTOH ( ground to over head) 62,5 kg
30 x KTB 32 kg
30 x bar over burppies
30 x KTB 32 kg
30 x GTOH
1 km run ( 6,00 min)

time cap 45 min, mój czas 35,11 w RX powiedzmy PLUS bo RX sztanga była 60 kg a KTB 24 kg. jak by nie było byłem ostatni ale za to zadowolony że nie poszedłem na łatwiznę. tylko jeden z naszych OPENowców zrobił GOTH 70 i KTB 32 a reszta zarówno sztanga jak i KTB na lekko.

filmik z fragmentu GTOH - chciałem zobaczyć ile odpoczywam. nagrałem chyba tylko 22 rep bo pierwszą serię zrobiłem na raz 8 rep i potem mnie naszło.

Fajny trening.

pozdro
Wysłana -
Nuda. Ja to bym chętnie zobaczył jak tym KTB machasz
Wysłana -
dzisiaj DNT, chodził mi trening po głowie ale ciało mówi nie.

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2017-06-10 21:03:50
Wysłana -
Pracowałem kiedyś na hurtowni opon, były takie że we dwóch się podnosiło, a jak leciała na bok to mogła zabić, dzisiaj przewracanie połowy mniejszej gości na crosficie, dobre :)
Strona 21 z 21
Dodaj odpowiedź