SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guzowatość kości piszczelowej!!pomocy!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
Jeśli lekarze dają zwolnienia z wf to napewno najlepszym sposobem na wyleczenie jest odpoczynek, czyli nie przemęczanie tej nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Chyba i ja mam ta chorobe ;/ ide jutro do lekarza.
Wczoraj jak biegalem przyszedlem do domu nic mnie nie bolalo, wstawajac z lozka zaczelo mnie bolec cos pod kolanem ciezko mi bylo chodzic po schodach i jak prostuje prawa noge do boli;/ nici z biegania, ale na zawodach za tydzien chyba pobiegne bo sie przygotowywalem tyle czasu;/
1

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Mam pytanie czy jest to możliwe że po wyleczeniu lewego kolana z guzowatości piszczelowej,po pół roku może się zacząć sie problem z prawa noga z taką samą chorobą jak lewe kolano..

Proszę o szybką odpowiedz z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Do wszystkich którzy myślą że mają tą chorobę!
Witam mam 15 lat i przez okres ok.4 miesięcy bardzo bolał mnie piszczel pod rzepką po wysiłku .
Szczerze mówiąc byłem pewny ze mam tą chorobę bo wszystkie objawy się zgadzaly oprócz tego że nie miałem na kości żadnej narosli guzu itp
Po wykonaniu dokładnego prześwietlenia okazało się ze mam naciągniete więzadło rzepki które leczy się od 2 do 5 tyg .
Nawet lekarze i fizjoterapeuci mówili że to prawdopodobnie choroba guzowatośći
A jednak wszyscy się mylili , wiec proszę przed wykonaniem dokładnych badań nie popadać w histerię .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście że pierw prawidłowa diagnostyka co akurat w przypadku tego schorzenia jest stosunkowo łatwa, bo podobne objawy mogą wynikać również z innych czynników jak wspomnianego choćby więzadła rzepki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, ja również borykam sie z tą chorobą. Pierwsze objawy czulem już 2 lata temu, poszedłem do chirurga, stwierdził on u mnie zbyt szybki wzrost w tak młodym wieku ( miałem wtedy 14 lat) . W późniejszym czasie okazało się że jest to choroba Osgooda- Szlatera. Ortopeda zalecił rehabilitację, jeśli to nie pomoże konieczna będzie operacja( operacje można wykonać tylko wtedy, gdy kość przestaje rosnąć, sam lekarz ortopeda powiedzial mi że już nie urosne. Mam 16 lat i 171cm wzrostu.)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

odstajace uszy :(

WHEY premium