SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guzek na cycku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie! Macie rozne problemy ze zdrowiem, wiec moze spotkaliscie sie z czyms takim: 2 tygodnie temu zauwazylem, ze zrobil mi sie kolo cycka guzek - niewielki, ok. 5 mm srednicy, moze mniej. To nie jest na skorze ale pod. Jesli nie dotykam, to go nie czuje. Czasem lekko pobolewa albo swedzi. Cwicze pare lat, czasem regularnie, czasem nie. Nigdy nie bralem sterydow. Slyszalem, ze cos takiego moze sie zrobic od sporego wysilku (np. na silowni). Jesli spotkaliscie sie z czyms takim dajcie znac. Pozdrawiam.

Lucas
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
To przechodzi z czasem...
Miałem to jak jeszcze nawet nie ćwiczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wolferine, napisz cos wiecej o tym. Po jakim czasie to przechodzi? Czy znika calkowicie? Co to w ogole jest?

Lucas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
To może być tak ginekomastia jak i tłuszczak jak i dowolny model nowotworu - niekoniecznie złośliwego.
Idź do lekarza i oceń.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
zgadza sie

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3183
Qrwa mam ten sam problem juz od kilku lat i jak trenowalem na silowni to sie nasilalo. W ubieglym tygodniu bylem u endokrynologa zrobilem krew i USG, no i okazalo sie ze to mala gino
lekarka powiedziala ze nie wymaga to jednak leczenia hormonalnego, i zapytala sie co by tu mi przepisac no to ja jej ze slyszalem o Arimidexie, Nolvie itp. a ona powiedziala ze te leki mocno wplywaja na gospodarke hormonalna i mi ich nie przepisze. No ale na USG widac dodatkowo ze mam powiekszone wezly chlonne i ona tym by sie zajela na to ja ze przyszedlem do niej z konkretnym problemem a nie z wezlami. To powiedziala mi ze moge skorzystac z porady innego lekarza i w karcie napisala ze nie moze dojsc ze mna do consensusu (czy cos w tym stylu). Oddala mi kase za wizyte i czesc, poczulem sie wtedy naprawde ch.ujowo. Co to qrwa za lekarz co nie moze mi pomoc?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajomy mial cos podobnego, lekarz olal sprawe, powiedzial, ze to nic powaznego - zapalenie woreczka wlosowatego, czy cos w tym stylu. Ma juz to bez zmian od paru miesiecy.

Lucas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RV. niepotrzebnie sie uniosłeś. Ta lekarka się pewnie przejęła tymi węzłami(LN) najbrdziej, bo powiększone LN to często pierwszy objaw takich przypadłości jak ziarnica złośliwa, chłoniaki, mononukleoza(to jeszcze byłoby szczęście)i przerzuty raka np: sutka (Skąd wiesz, że ten guzek to nie rak?) Bez badania cytolog. albo hist-pat właśnie węzłów chłonnych nie da się tego wykluczyć. Ginekomastia przy tym to malutki problem. Ta lekarka wolała oddać Ci kasę i zapomnieć o sprawie skoro chciałeś tylko Nolve i nie obchodziła Cię reszta. Bo gdyby Ci ją wypisała, to stałbyś się jej pacjentem, a zostawiając sprawę węzłów ryzykuje nierozpoznaniem raczydła i poniekąd zanichaniem leczenia, a to pachnie prokuratorem. lepiej sprawdź te węzły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol

Następny temat

rozpisanie deci

WHEY premium