SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guz w piersi- usunac ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Witam
W okolicy lewej brodawki sutk.Mialem robioną biobsje i USG. GUzem jest o wymiarach 9,2x5,4mm jest ogniskiem litym hypeochegenicznym o cechach morfologicznych fibroma. Węzły chłonne nie sa powiekszone.
Ogólnie lekarz powiedzial ze to nic szkodliwego niema co sie martwic, guz powstal od sterydow. Jest to włokniak, lekarz powiedzial ze jest to ginekomastia .
Problem moj polega na tym czy pujsc na operacje i go usunac, lekarze mi odradzali ale wiecie jak to nasi Polscy lekarze... Znajome ktore mialy guzy muwily ze by go nie usuwac bo sam zniknie, boje sie ze jak go nie usune za pare lat moze byc cos powaznego...

Pomuzcie podjac decyzje Sogne za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
z tego co piszesz to raczej trudno żeby on przekształcił się w coś poważniejszego, więc jeśli jakoś bardzo nie dręczy Cię ten guzek mozna go zostawić, aczkolwiek ekspertem nie jestem w tej dziedzinie :P
zawsze można powiedzieć lekarzowi, że jakaś bliska znajoma miała raka piersi i bardzo źle ci się kojarzy ten guzek, nie potrafisz zaakceptować go w swoim ciele, więc wolałabyś sie go pozbyc ;)

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
skierowanie na operacje mi dali, ale powiedzieli ze odradzaja ego zabiegu...Znajome co mialy guzy w piersiach powiedzialy ze takie guzy sie same wchlaniaja...sam juz nie wiem co robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
najpierw nie ma nic, później tworzy się guzek, powiększa i POWINIEN zniknąć, ale kiedy ?
z jednej strony po operacji zawsze zostanie jakiś ślad, a z drugiej jak usuniesz to będziesz miała spokój. to jest prosta operacja, powinnaś szybko wrócić do zdrowia ;)

szczerze mówiąc to trudny wybór, ale ja bym chyba chciał się tego pozbyć, tak dla własnego świętego spokoju ;)

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
Luknij do podwieszonego tematu "Właśnie usunąłem Ginekomastię", duze masz te gruczoly nawet bardzo duze......

Pewnie sie z tym zle czujesz, no coz gdybym mial takie cos to bym operowal, a ile masz lat??

...odbierzcie ten dzien jak podarunek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
Witam wszystkich
Ja miałem takiego guza z rok temu tylko,że nie brałem sterydów
Po roku guz sam zniknąl

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Chyba tylko lekarz jest Ci w stanie kompetentnie doradzić.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 642
na operacje narazie bym nie szedl. nie ma sie co klasc na stol. takie guzy dosyc czesto znikaja. moga powstac nawet po jakims stresie... kolesiowi po sesji cos takiego wyskoczylo i po paru miesiacach samo zniknelo. tak bywa. jezeli jest to faktycznie wlokniak to raczej na to nie umrzesz :) poczeklabym troche i w razie gdyby nie zniknal po jakims czasie to wtedy go skalpelem potraktowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
A jak poczekam i nie zniknie tylko powiekszy sie a co gorsze zrobi sie stan zapalny i zaatakuje węzły chłonne. Po usunieciu tego gowna jest mniejsze prawdopodobienstwo ze "ucierpie " na zdrowi niz go zostawie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Dobra dzieki wszystkim, jednak usune to cholerstwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przepuklna - moszna

Następny temat

silny ból węzłów chłonnych

WHEY premium