SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guru - mam pytanko

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
W sumie problem ten mam od dawna. Ale jakos nie widzialem glebszego sensu wybrac sie z nim do klekarza bo raz jest problem, raz go nie ma.A problem mianowice wyglada tak:
Od parunastu 14 lat cwicze sztuki walki, mialem pare lat gdy mialem nawet 7 treingow w tygodniu.A wiadomo z czym to sie wiaze. Mata lub parkiet, gole stopy i wypracowalem sobie problem. Gdy moja stopa dotknie jakiegos zimnego przedmiotu,podlogi,lub nawet maly przeciag to wyskakuje mi cos na wzor zapalenia cewki moczowej (pecherza chyba nie),przechodzi co prawda po paru minutach ale uczucie pieczenia jest nieznosne.W sumie nie wiem kiedy to sie stalo,ale zdaje mi sie ze mam to juz regularnie (znaczy sie nieragularnie ale w takim przypadku) juz z 4 lata. Czasem jest czasem nie ma,ale zdarza sie to duzo czesciej niz u typowego faceta. Skarpetki jako tako rozwiazuja problem- ale wiadomo ,sa w nich straszne poslizgi, ktore w sztukach uderzanych sa czestym powodem KO. A o butach nie moze byc mowy bo to przy kopaniu zabronione. Co ja mam robic???? Nie wiem, jakies masci,czy cos.Pigulki? . Dodam jeszcze ze zadnej "paskudy" nie wylapalem bo to sprawdzalem. A lekarzowi autentycznie zapomnialem powiedziec o tym problemie. Poradzisz mi cos?
Dodam jeszcze na zakonczenie ze po kazdym treningu prysznic ze wzgledu na pocenie,no i oczywiscie jeszcze standradowe na dzindorby i dobranoc prysznice tez ,wiec problem zlej higieny jest w 100% wylaczony.
HELP ME!

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Rozwazales skarpetki antyposlizgowe?

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że należy Twoje dolegliwości traktować jako przewlekłą infekcję dróg moczowych. Powinieneś, niezależnie od moich rad, zrobić posiew moczu.
Kup sobie Urosept i stosuj systematycznie przez 1/2 roku - 4x1 tabl. Do tego pij wywar z pietruszki (białe i zielone razem + trochę mięsa do nagotowania, żeby to miało jakiś smak) w ilości 1-2 szklanek dziennie. To powinno pomóc, ale zacznij od posiewu i odezwij się. Najpierw trzeba wykluczyć chorobę.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Dziekuje za odpowiedz, tak tez zrobie.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Guru, wlasnie sie skumalem o co chodzi. Ja juz mialem robiony posiew moczu. I nic nie wykazal. Sorka, ale teraz dopiero skumalem nazwe. I zwykle badanie moczu tez mialem robione. Wszystko w normie i zadnych dodatkowych artakcji.
Czy to oznacza ze mam cos jeszcze gorszego czy wystarczy zeby uzywal i pil tego co mi zaleciles?

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To bardzo dobrze, że nie ma zmian. Pij i łykaj - powinno wystarczyć.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Czyli urosept zakupic trzeba i wywarek popijac. Dzieki za pomoc,zaraz przejde sie do apteki po to. Aha, po jakim czasie mozna oczekiwac poprwy stanu rzeczy?

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że 7-10 dni.
Pozdrawiam.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb .....

Następny temat

kreatyna?

WHEY premium