SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guarana w proszku :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 799
Witam,
Kupiłem jakiś czas temu guarane w proszku... na .... Allegro https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] . Mam z tym straszny problem, TEGO NIE MA JAK SPOŻYĆ !! jeżeli ją próbuje spożyć samą to mnie na żyganie zbiera, bo to takie sypkie, że przez gardło nie chce przejść . spotkaliście się już z czymś takim? jak wy przyjmujecie takie "cuś" ? Długo szukałem odpowiedzi na wyszukiwarce sfd ale nic tam ciekawego nie znalazłem . Mam z tym straszny problem, TEGO NIE MA JAK SPOŻYĆ !! jeżeli ją próbuje spożyć samą to mnie na żyganie zbiera, bo to takie sypkie, że przez gardło nie chce przejść . spotkaliście się już z czymś takim? jak wy przyjmujecie takie "cuś" ? Długo szukałem odpowiedzi na wyszukiwarce sfd ale nic tam ciekawego nie znalazłem . Mam z tym straszny problem, TEGO NIE MA JAK SPOŻYĆ !! jeżeli ją próbuje spożyć samą to mnie na żyganie zbiera, bo to takie sypkie, że przez gardło nie chce przejść . spotkaliście się już z czymś takim? jak wy przyjmujecie takie "cuś" ? Długo szukałem odpowiedzi na wyszukiwarce sfd ale nic tam ciekawego nie znalazłem [img]../../buziaki/2.gif" alt="" />. Pomożecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
Spróbuj wymieszać z wodą i cukrem, jeśli nie bedzie smakowało to może z jakimś soczkiem
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
j/w

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 799
Dzięki! Faktycznie spróbowałem z sokiem pomarańczowym i wchodzi,tylko wcześniej trzeba mocno popracować łyżeczką, bo słabo sie rozpuscza..
A co z dawkowaniem, wie ktoś może ile mniej więcej trzeba wziąć, żeby odczuć jakieś efekty? Kawy nie pije, więc do kofeiny nie jestem przyzwyczajony.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
do mnie 300g jedzie -> bede do kawy sypał (:

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 799
Mi kawa jakoś zupełnie nie wchodzi..
Może Nestle Ricore spróuje ( to ta łagodna z cykorią )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamietajcie ze efekt zwiekszajacy aktywnosc
jest dosc niestaly i przydluzszej suplementacji szybko organizm przyzwyczaja sie

zatem zalecam tylko gdy faktycznie potrzebujecie tego typu dodatkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 799
Bullmastif - w takim razie co polecasz? Mam problemy z wytrzymałością, w czasie treningu szybko tracę siłę do ćwiczeń strasznie mi to przeszkadza Przed treningiem oczywiście ładuje węglowodany i tłuszcze, ale coś mało mi to pomaga..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosuj tylko przed treningami
matrix typu xp energizer lub shock therapy + cofeina plus tauryna

jesli bedziesz walil dopalacze tylko przed treningiem jest szansa
ze w dluzszym okresie bedziesz odczuwal pobudzenie i pozytywy

tlusze i carbo nie wiele zmienią
w sensie energi czy doladowania

ruszaj sie na treningu konkretnie
nie siadaj miedzy seriami!
spaceruj po silowni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 799
okej dzięki wielkie za pomoc!
jakby ktoś miał jeszcze jakieś pomyłsy to pisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega caps ????

Następny temat

Od kiedy można brac kreatyne?

WHEY premium