SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gryf krótki 40cm

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 207
Witam!

Niedawno 'zepsuły' mi się gryfy do hantli i chciałem kupić nowe, i po odpaleniu allegro pojawił się dylemat... Różnorodność w cenie, przy identycznych 'zdjęciach poglądowych' może sprawić ból głowy ;)
np.
Jeden gryf 42.99zł
Zestaw dwóch gryfów 49.00zł
Jeden gryf 32.00zł
Czym one w zasadzie się różnią? Co polecacie (fi 28mm)?
Czy te hantle mają zwężenie między obszarem chwytnym, a śrubowym, żeby zapobiec temu co mi się stało w starych gryfach (zdjecia z allegro sugerują właśnie coś takiego)?


Zmieniony przez - RdK w dniu 2018-01-28 12:15:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Kuf sobie taki gryf aby pasował pod Twoje obciazenie, skąd mamy wiedzieć czy masz 25 czy 28.

Gryf jak gryf ja tam nie widzę różnic, na siłowni takie gryfy są od x lat i się nic nie psuje, jak się nie napiernicza o podłogę czy coś to się nie ma prawa to popsuć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 207
1. Nie 'napierniczam' o podłogę,
2. Napisałem że 28mm, proszę czytać post do końca...


Zmieniony przez - RdK w dniu 2018-01-28 12:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
wielkich różnic pomiędzy nimi nie widać. Z tych trzech jedne mają nieco inne wymiary niż pozostała dwójka,a tak po za tym to wszystkie widze hartowane,gwintowane z zaciskami(tak piszą)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze hantle - opinia.

Wiecej