SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gryf do hantli z długim miejscem na talerze - jak znaleźć?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3620 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86231
Potrzebuję kupić gryf krótki na który mógłbym założyć jak najwięcej talerzy, do wiosłowania jednorącz. Karol Małecki nazywa to grubą bertą a mi brakuje pomysłu pod jaką frazą tego szukać na allegro, może pomożecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Witaj,
może napisz na FB do Karola z pytaniem, czy nie pamięta skąd ma taki gryf
Z tego co wiem Karol to normalny miły facet, więc może znajdzie czas by odpowiedzieć
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
U mnie na siłce takie sa, mają przedłużoną część na którą sięzakąłda obciazenie, ale to jakieś starocie są.

Musisz kupic gryf o długości 45=60 cm, musisz to sobie przeliczyć https://www.topslim.pl/product-pol-3095-Gryf-gwintowany-prosty-60-cm-28-mm-Stayer-Sport.html

Dawaj łapkę w górę
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3620 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86231
Do Karola Małeckiego napisałem, czekam na odpowiedź.
Gryf z linka jest niedostępny wiec gdyby komuś się rzuciło w oczy coś ciekawego to będę wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem co masz za problem wpisać w google gryf 60 cm i wyskakują stronby gdzie mozna kupić

Dałem link dla przykałdu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3620 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86231
Ani w google, ani w allegro nie wyskakuje nic jedną firmą którą podałeś gdzie gryf jest od długiego czasu niedostępny. Dlatego pytam tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To sprawdź czy Ci 45 wystarczy to już popularniejszy rozmiar .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powitanie

Następny temat

Mielno - gdzie zrobić trening?

WHEY premium