SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gryf 220cm 30mm kod1006226

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Teraz recenzja:mam juź trochę sprzętu tej marki i jak do tej pory byłem zadowolony, mam np. Inny gryf ok 181cm długości i 150kg wagi. Bardzo dobry i dość wytrzymały, dawał radę przy plus 250kg ale , że postanowiłem trochę wyczynowo potrenować a ciężary wszystkie z małym otworem. Potrzebowałem długiego i wytrxymałego kija od szczotki. Większość ofert z wytrzymałością ok 10kg to żart. Wybór padł na nowy produkt marbo o wytrzymałości deklarowanej 350kg. Gryf dotarł bez problemu, miał mały defekt chromowania ale nic istotnego. Trochę dziwił fakt ,że w komplecie nie ma zacisków ba, nawet nie można dokupić w marbo więc zostało alledrogo. Sam pręt ładny świecący, podczas pracy na dużyć ciężarach sztywny, zaryzykuję,źe porównywalnie do olimpijskiego eleiko. Generalnie tak jak pisałem szukając długiego i wytrzymałego gryfu nie było za dużego wyboru i z tych zada się wywiązuje, praca również jest ok ale pytanie po co do domowej siłowni komuś gryf o takiej długości ?do bicepsa ? Pewnie też ale parametry wskazują ,że ma to być narzędzie dla prawdziwych dzików do martwego ciagu i przysiadów i tu zonk. Kto to projektuje ? Ryflowania po bokach wiec przy Mc tylko zostają paski bo wątpię ,żeby komuś udało się utrzymać ten śliski chwyt. Przysiady hm niby daje rade ale na plecach powinno być rydlowanie żeby sztanga się trzymała pleców. Trochę szkoda bo gdyby nie to byłbym to prawdziwy hit i bezapelacyjnie najlepszy gryf do domowej silowni





Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-11-02 19:05:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modlitewnik do ławki , Marbo mh-a101

Wiecej