SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ustawki treningowe

Dodaj odpowiedź

Grudniowa ustawka Wrocław [00:00]

Wysłana -
Czołem!

Data w temacie jest pierwsza z brzegu, bo pytanie jest ogólnie takie, czy ktoś byłby chętny na ustawkę we Wrocławiu?
Rozmawiałem z Bananem i chętnie by przyjechał tutaj. Jeśli ogarnęlibyśmy się do 18.12. to można by iść po treningu na Jarmark Bożonarodzeniowy na sportowego grzańca .
Myślę, że udałoby się zorganizować ustawkę na siłowni FunFit II na stadionie miejskim. Kupa miejsca i kupa sprzętu, więc z treningiem nie byłoby lipy.

Prosiłbym, aby wpisały się tu osoby potencjalnie zainteresowane czy termin 17-18 grudnia Wam odpowiada. Ewentualnie tydzień wcześniej.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
U mnie 17-18 odpada jako jedyny właśnie w grudniu. Tydzień wcześniej jestem zdecydowanie za jak coś
Wysłana -
Pomyliłem się. Właśnie 17-18 mi pasuje bardzo :P. Wcześniejszy nie pasuje
Wysłana -
Jak na razie jak widać i tak szału nie ma
Wysłana -
ja jestem za oczywiście
Wysłana -
Ja też będę :D
Wysłana -
Jak dojdzie do skutku i bedzie konretny termin to też postaram się przyjechac :)
Wysłana -
Chyba już jednak padło... Będę próbował po Nowym Roku.
Wysłana -
Mikolaj wczoraj wspominal o tym poscie.Jakbys organizowal cos w styczniu to daj znac na fb bo na sfd jestem sporadycznie.Jeżeli to będzie dzien weekendowy to sie pisze.Pozdrawiam
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź