SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grudniowa ustawka Wrocław

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czołem!

Data w temacie jest pierwsza z brzegu, bo pytanie jest ogólnie takie, czy ktoś byłby chętny na ustawkę we Wrocławiu?
Rozmawiałem z Bananem i chętnie by przyjechał tutaj. Jeśli ogarnęlibyśmy się do 18.12. to można by iść po treningu na Jarmark Bożonarodzeniowy na sportowego grzańca .
Myślę, że udałoby się zorganizować ustawkę na siłowni FunFit II na stadionie miejskim. Kupa miejsca i kupa sprzętu, więc z treningiem nie byłoby lipy.

Prosiłbym, aby wpisały się tu osoby potencjalnie zainteresowane czy termin 17-18 grudnia Wam odpowiada. Ewentualnie tydzień wcześniej.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
U mnie 17-18 odpada jako jedyny właśnie w grudniu. Tydzień wcześniej jestem zdecydowanie za jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Pomyliłem się. Właśnie 17-18 mi pasuje bardzo :P. Wcześniejszy nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jak na razie jak widać i tak szału nie ma

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
ja jestem za oczywiście

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Ja też będę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 571
Jak dojdzie do skutku i bedzie konretny termin to też postaram się przyjechac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Chyba już jednak padło... Będę próbował po Nowym Roku.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13459
Mikolaj wczoraj wspominal o tym poscie.Jakbys organizowal cos w styczniu to daj znac na fb bo na sfd jestem sporadycznie.Jeżeli to będzie dzien weekendowy to sie pisze.Pozdrawiam

Carpe diem, quam minimum credula postero...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IV Ustawka SFD w Poznaniu z gościem specjalnym : Markiem Kołeckim

Następny temat

V Ustawka Treningowa SFD w Poznaniu i trening Kolosa -Green Point ,Fabryka Formy

Wiecej