SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby brzuszek-pomóżcie prosze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44


Siemanko,na samym wstepie chciałem powiedzieć,że jestem gorzej niż zielony w tym wszystkim.Atletą,strongmanem ani kulturystą raczej nie bede,chciałbym zacząć trening rekreacyjnie,dla poprawienia siły i wygladu.Ojciec kiedyś ćwiczył ciężary,ale to było dawno i nieprawda;]Poradził mi,żebym zaczął od brzuszka,bo z tym zawsze jest najgorzej.Mam 175 cm wzrostu i waże około78(dawno sie nie warzyłem;/)Robiłem brzuszki na skośnej ławce,zwykłe i boczne(nie wiem jak dokładnie sie to nazywa).Brzuszki ćwiczyłem raz na dwa,trzy dni.trwało to około 2 miesięcy,ale efektów nie widziałem.Z powodów zdrowotnych musiałem zaprzestać ćwiczyć na okres prawie 3 miesięcy.Teraz chciałem zacząć od nowa,ale nie wiem jak sie do tego zabrać.Wole skorzystać z porad specjalistów,a takich tu nie brakuje na pewno.Dodaje tutaj zdjęcie mojego nieszczęsnego brzusia.Chodzi mi przede wszystkim o ładne wyrzeźbienie,wartowałoby go też stracić troszku,bo według mnie robi sie przerażająco ogromny;/Proszeo jakiekolwiek rady i przypominam,że nie mam zielonego pojecia o całej kulturystyce,także prosze o przetłumaczenie mi wszystkiego z polskiego na polski.Z góry ślicznie dziękuje.

"When the rain beginnst to fall I'll be the sunshine in your eyes..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44


oto drugie foto

"When the rain beginnst to fall I'll be the sunshine in your eyes..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44
Chciałem jesszcze dodac,że mam dostep do siłowni.Codziennie w godzinach 18-24;]Jest to profesionalna siłownia,cały osprzęt firmy "olimp".Ale na poprawe mięsni brzucha taka kupa sprzetu raczej mi sie nie przyda.Zazwyczaj na siłke chodzilismy około 20.CZy to aby tesz nie jest za późno??Na początku były problemy z zasnięciem.Ale idzie sie przyzwyczaić.Sorki,że mi sie to tak rozciągnęło;/

"When the rain beginnst to fall I'll be the sunshine in your eyes..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
powiem szczerze ze nie jeden by sie cieszyl z takiego brzucha bo w sumie nie jest ona taki najgorszy:) wiesz mam podobny brzusio moze troszke lepszy i robie https://www.sfd.pl/temat144665/ i jest spoko trzeba tylko miec checi i olbrzymi zapal:)sproboj juz po 10 dniach sa efekty min np spadlo 3 cm w pasie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44
Fajnie to cieszy;]Dzieki za pomoc.Sam wolałem nic nie rozpoczynać,rada spcea to cenna rzecz;]Jeszcze raz THX

"When the rain beginnst to fall I'll be the sunshine in your eyes..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44
Miłaem sie spytac ,czzy po dziesięciu dniach Ci spadło o 3cm,czy jusz wcześniej robiłes to??
Zapomniałem,SOG dla Ciebie(tak szczerze tomało kumam o co chodzi z tymi sogami,ale i tak daje;])

"When the rain beginnst to fall I'll be the sunshine in your eyes..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44
No i jusz po ćwiczeniach.Myslałem,że będzie ławtiej,ale chyba dam rade;]A soga zostawić nie mogłem,bardzo mi przykro.Dzienks NarQa

"When the rain beginnst to fall I'll be the sunshine in your eyes..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
wiesz kiedys robilem juz 17 dni i odpuscilem teraz jestem na 20 i jest juz dobrze miesnie sie zarusowuja wiesz jest ciezko ale cza walczyc:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44
Hardki bede,ale ćwiczyc chyba bede wieczorkiem bo w ciągu dnia wystarczająco sie poce96-)

"When the rain beginnst to fall I'll be the sunshine in your eyes..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Ty musisz przede wszystkim ułożyć sobie dietke a zeby Ci sie brzuszek ładnie wyrzeźbił to nie wystarczy zadne ABS czy A6W( nie wchodziłam na link ale pewnie szustka tam jest, patrząc po waszysch dalszyk komenarzach) ale musisz robić aeroby czyli biegi rowerek czy tam jakiś orbitek, bo nawet jeśli bedziesz mieć wyrobione te mięśnie przykrywał je bedzie tłuszczyk na brzuchu i wogóle ich nie bedzie widać, tak jak to było po 2 m-c wcześniejszych Twoich ćwiczeń. Poczytaj posty podwieszone tam jest wszystko napisane jak ulożyć dietke i trening.
Powodzenia

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44
Dzienki sliczen.Narazie jednak choroba rozłozyła mnie na łopatki,z łóżka nawet sie ruszyć nie moge,goraczka prawie 40 stopni,ostry kaszel(kolega sie śmiał,że od tego tesz sie mięsnie brzucha wyrabiają 96-) )Także narazie to ja se musze wydobrzeć,potem sie biore do roboty;]Jeszccze raz THX narQa

"When the rain beginnst to fall I'll be the sunshine in your eyes..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie ??

Następny temat

POMÓŻCIE

WHEY premium