sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Grube uda.

Wysłana -
Mam taki nietypowy problem. Mam dość grube uda i odstajacy tyłek. Reszta mojego ciała jest ok, ćwicze na siłowni ale te uda i tyłek bardzo mi przeszkadzają. Jak sobie kupię spodnie w których wyglądam jako tako to jest cud. Mam to po mamie która ma własnie grube uda i duży tyłek. Co mam zrobić? Więcej cardio, jakieś ćwiczenia? Proszę o wasze opinie.
P.S Jestem oczywiście facetem.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zdjęcie sylwetki. Może być to - otłuszczenie, wada postawy, wyimaginowany problem.
Wysłana -
JW choćby pogłębiona lordoza lędźwiowa może powodować wizualnie efekt bardziej odstającego tyłka
Wysłana -
Ja po prostu mam tak i myślę że żadne lordozy to nie są.
Wysłana -
więc wstaw zdjęcie bo nikt nie wie z czym dokładnie ma do czynienia na tą chwilę
Wysłana -
szymek113
Ja po prostu mam tak i myślę że żadne lordozy to nie są.

pytasz a później sam sobie odpowiadasz , po co więc to pierwsze ?
Wysłana -
Moje sugestie:

- jeśli jesteś facetem i przeszkadzają Ci duże uda to sugeruję ubrać kieckę i robić karierę jako drag queen
- przestać brać pod uwagę co mówią kumpele z gimnazjum, przestać nosić rurki XS a zacząć kupować spodnie kroju STRAIGHT, REGULAR. I kupić pasek do spodni, bo nie wiem czy wiesz, ale cywilizowani biali mężczyźni noszą spodnie z paskiem a dres jest powszechnym elementem ubioru co najwyżej w gimnazjum/szkole średniej
- zredukować tłuszcz aż kratka na brzuchu się pokaże

Grube nogi zaczynają się od 60 cm wzwyż, mam rozumieć że masz jakieś 70 cm w obwodzie i jest to dla Ciebie problemem?
Wysłana -
Kwestia mody to jest jedno a drugie to że też nie i nasz sprawa oceniać to jak ktoś ma zamiar chodzić ubrany a że czasem to wypacza pewne sprawy to inna kwestia
Wysłana -
Mam równo 60cm, mierzyłem. Mimo że mam 186cm wzrostu nogi mam dodatkowo krótkie wiec efekt jest jeszcze gorszy...
Wysłana -
60 cm w udzie, przy 186 cm to ma być gruba noga? Absurd. Fitneski mają w udzie 55 cm albo i więcej.
Wysłana -
Ja mam obecnie 63 parę miesięcy temu jeszcze było 70 cm ten sam wzrost i nie mam problemów z kupnem spodni. Jak jesteś otłuszczony trening siłowy do tego odpowiednie odżywianie i gotowe
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź