SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grube uda.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264
Mam taki nietypowy problem. Mam dość grube uda i odstajacy tyłek. Reszta mojego ciała jest ok, ćwicze na siłowni ale te uda i tyłek bardzo mi przeszkadzają. Jak sobie kupię spodnie w których wyglądam jako tako to jest cud. Mam to po mamie która ma własnie grube uda i duży tyłek. Co mam zrobić? Więcej cardio, jakieś ćwiczenia? Proszę o wasze opinie.
P.S Jestem oczywiście facetem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
szymek113
Mam równo 60cm, mierzyłem. Mimo że mam 186cm wzrostu nogi mam dodatkowo krótkie wiec efekt jest jeszcze gorszy...


bez przesady , żadne grube uda to nie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zdjęcie sylwetki. Może być to - otłuszczenie, wada postawy, wyimaginowany problem.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
JW choćby pogłębiona lordoza lędźwiowa może powodować wizualnie efekt bardziej odstającego tyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264
Ja po prostu mam tak i myślę że żadne lordozy to nie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
więc wstaw zdjęcie bo nikt nie wie z czym dokładnie ma do czynienia na tą chwilę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
szymek113
Ja po prostu mam tak i myślę że żadne lordozy to nie są.


pytasz a później sam sobie odpowiadasz , po co więc to pierwsze ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136777
Moje sugestie:

- jeśli jesteś facetem i przeszkadzają Ci duże uda to sugeruję ubrać kieckę i robić karierę jako drag queen
- przestać brać pod uwagę co mówią kumpele z gimnazjum, przestać nosić rurki XS a zacząć kupować spodnie kroju STRAIGHT, REGULAR. I kupić pasek do spodni, bo nie wiem czy wiesz, ale cywilizowani biali mężczyźni noszą spodnie z paskiem a dres jest powszechnym elementem ubioru co najwyżej w gimnazjum/szkole średniej
- zredukować tłuszcz aż kratka na brzuchu się pokaże


Grube nogi zaczynają się od 60 cm wzwyż, mam rozumieć że masz jakieś 70 cm w obwodzie i jest to dla Ciebie problemem?
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia mody to jest jedno a drugie to że też nie i nasz sprawa oceniać to jak ktoś ma zamiar chodzić ubrany a że czasem to wypacza pewne sprawy to inna kwestia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264
Mam równo 60cm, mierzyłem. Mimo że mam 186cm wzrostu nogi mam dodatkowo krótkie wiec efekt jest jeszcze gorszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
60 cm w udzie, przy 186 cm to ma być gruba noga? Absurd. Fitneski mają w udzie 55 cm albo i więcej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Ja mam obecnie 63 parę miesięcy temu jeszcze było 70 cm ten sam wzrost i nie mam problemów z kupnem spodni. Jak jesteś otłuszczony trening siłowy do tego odpowiednie odżywianie i gotowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry lekarz

Następny temat

kontuzja czy to normalne ???

WHEY premium