SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grubas na redukcji PROSZĘ O POMOC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11463
oficjalnie pożegnałem się z otyłością , oby na zawszę , teraz jest duża nadwaga ;p BMI 29,7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
BMI nie jest wskaźnikiem, na którym warto się opierać. Sugeruję patrzeć na poziom tkanki tłuszczowej, pomiary obwodów ciała i wygląd sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11463
tu szału nie ma , w talii straciłem przez ten okres może 4-5 cm i jest 108 cm heh, gdzies na internecie czytałem o przypadku gdzie ludzie chudli po 4-5 kg i tracili po tyle samo cm z talii , w moim przypadku nie ma takich szybkich zmian , ale czy jest możliwe aby tracić wagę i nie spadały obwody? Chyba że spalam mięśnie i waga od tego leci , sam nie wiem , białka w sumie w diecie mam 1 -1,2 g/kg jakoś z samej diety nie mogę wyciągać tych zalecanych 1,6-2 g /kg , jak pamiętam za czasów liceum przy tym samym wzroście- 193 cm ważyłem 102 kg i sylwetka nie była za ciekawa , teraz ciągle spaślak , podejrzewam że dopiero gdzieś przy 95 kg było by w miarę ok , a ostatecznie chciał bym dobić do równych 90 kg , kalorii na szczęście ciąć na razie nie muszę bo jakoś idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie jest możliwe aby spadała masa ciała a obwody nie. Napisz jak zmieniały się one codwa tygodnie. Skoro nie trzymasz zaleceń diety to zastosuj odżywkę białkową.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11463
105,5 kg , ślimacze tempo ale cały czas do przodu, czasami trafiają mi się takie 2,3 tyg. zastoje nie do końca wiem czym spowodowane bo kaloryka ciągle ta sama ~ 2300 kcal ,łącznie od tamtego roku i 130 kg -24,5 kg. Szczerze to się nie spodziewałem :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wiesz, jak do tego podejdziesz takie będą efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Miarą efektów nie jest masa ciała, a obwody. Myślę, że pisaliśmy już na ten temat.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11463
Dobra Panowie , pomoc potrzebna ;) jest tak, poszedłem do pracy na etat i jak teraz zwiększyć kalorykę, tzn o ile kcal z obecnych 2300-2400, myślę że tak do co najmniej 2900 kcal ?Dziwnie się waga zaczęła wahać tzn pierwsze 2 dni od razu zjechała o prawie 2,5 kg aby następnie przez kolejne wrócić, a nawet powiem więcej , przybyło chyba 2-3 kg na około 2700 kcal, to jak to wybadać, dodać czy ująć ?Praca operatora maszyn stojąca, sporo chodzenia itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów, więc zapomnij o niej. Skup się na obwodach ciała. Śmiało zwiększaj, im więcej, tym lepiej. Zasada jest taka, żeby redukować z jak największej ilości kcal, która daje efekty zmiany obwodów ciała i poziomu tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Na jakim jesteś obecnie etapie? w jakim celu chcesz zwiększać podaż kalorii?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IFFYM

Następny temat

Dieta na masę - do oceny

WHEY premium