SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grubas, spaślak, boja

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Witam. Pierwsze zdjęcie jak trenowałem tylko bjj i miałem 120 kg drugie jak ważyłem 93 kg trzecie akutualne czyli 113 kg po powrocie na siłke po paruletniej przerwie i dwu miesięcznym fbw. Gdzie najlepsza forma?


Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Ciężko ocenić postępy, bo każde zdjęcie jest wykonywane w innej pozycji i przy innym świetle. Poza tym to zbyt mały spadek wagi by było widac dużą różnicę na zdjęciach. Następnym razem proponuję wykonać wszystkie fotki w tej samej pozycji: najlepiej pozycja neutralna przodem, gdzie widac całe ciało w slipach, pozycja neutralna bokiem i tyłem. Każde kolejne zdjecia wykonuj w tej samej pozycji, o tej samej porze dnia i w tym samym miejscu. Wówczas będzie widać zmiany lub ich brak. No i proponuję zrzucić conajmniej 15-20kg zanim zaczniesz wrzucać swoją przemianę na forum. Ponadto dobrze gdybyś wykonał pomiary całego ciała, a więc obwód pasa, obwód bioder, obwód klatki piersiowej i uda plus oczywiscie waga. Następnie wykonuj co 1-2 tygodnie kolejne pomiary i zestawiaj wszystko ze sobą.


Pamiętajmy, iż podstawą podczas odchudzania jest odpowiednio skomponowana dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. By ją ułożyć należy pierw obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne :

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html




Pozdrawiam


1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
93kg


Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
113kg


Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
113kg

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Widać jakąś różnice między 120 kg a 113kg?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
113kg

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Wydaje mi sie , ze ta ostatnia fota , taka piracka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363939 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667612
cel tego tematu?bo ja nie załapałem ??
trzeba by przycisnąć i zrobić z tym bf porządki
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Cel jest taki żebyście mi napisali czy widać różnice między pierwszym zdjęciem na którym mam 120 a tymi z niższą wagą. Można powiedzieć cel "motywacyjny" jeśli nie widać różnicy to też napiszcie. Da mi to kopa do ciężych treningów może.


Zmieniony przez - tey w dniu 2018-03-17 14:55:46

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Najlepsza forma jest jeszcze przed Tobą
Nie patrz na to czy 'już' coś widać, tylko pracuj nad tym byś za jakiś czas nie musiał pytać i szukać różnic, tylko by te różnice same rzucały się w oczy
4

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Co prawda to prawda. Od poniedziałku jade z nowym planem dwu miesięcznym. Kończe fbw i startuje z splitem. Cały czas staram się dopiąć diete ale ciężko mi to idzie.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 miesiące do oceny

Następny temat

Sylwetka, ocena, pytania

WHEY premium