SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grochu88 przygoda z siłownią

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892


Witam oto moje fotki dzisiejsze ocencie mnie i prosze o komenty !!
A tu moj filmik na sztandze jest 101 kg :)
http://***************/files/14048340/PICT0003.AVI.html
W miejsce kropek wpisac trzeba rapidshare . de (bez spacji)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892


Kapturki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892


Plecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
wycisk ładny jak na młody wiek

zwieksz mase przede wszytskim i jak na taką rzeźbe jak masz teraz to brzuch słabo wiadac.

ogólnie soga nawet dam, no i przyrostów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892


Ostatnia i oceniajcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
no ladnie ale filmiku nie moge sciągnąc

zwieksz troche mase i nad brzuchem popracuj
sogacz

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16685
LoL gosciu wyżej.Czytaj uważnie co pisze autor.Wszystko dobrze działa i się zasysa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Nom wiem wiem co do brzucha ale narazie mase powoli robie powoli mi to idzie ale idzie :) wszystko na sucho i 106 na klatke rekord :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28184
przyłoż sie do brzucha i miesni bocznych brzucha , to priorytetem a nad gorna klatka tez bys mogl popracowac ;p takie jest moje zdanie pozdro.

"Na sucho to nawet trawa nie rosnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
hahahahahaahah na filmiku gościu w niebieskich spodenkach sie po jajach drapie hahaha na pod koniec myśli że go już nie kamerują i sie drapie po jajcach haaha przypatrzcie sie hehe

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
Z jajkami dobra akcja.

Wygląd masz w miare za to podoba mi się, że ćwiczysz bez odżywek, widocznie mamy takie same poglądy na te sprawy. Jeśli chodzi o wycisk to na ten wiek jest ładnie, choć wydaje mi się, że podniósłbyś drugi raz bo nie wyglądałeś na zbytnio zmęczonego. Mam rację? SOG leci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki do oceny :) zajrzyjcie

Następny temat

Przerabiamy zdjęcia nad NiCkA (avatary) - Reaktywacja

WHEY premium