SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grenade - THERMO DETONATOR

temat działu:

Grenade

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8816

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692


THERMO DETONATOR

Opis
- Najnowocześniejszy produkt w swojej kategorii.
- Maksymalne pobudzenie metabolizmu.
- Dodaje energii, przyspiesza przemianę materii.
- Wspomaga utratę zbędnej tkanki tłuszczowej.

Grenade Thermo Detonator suplement diety wzbogaca dietę o składniki wspomagające odchudzanie. Aktywuje proces rozpadu tłuszczu w organizmie (lipolizę).
Szczególnie polecany osobom, które dążą do redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z zielonej herbaty oraz zielonej kawy – są doskonałym źródłem antyoksydantów.

Synefryna zawarta w naowocni gorzkiej pomarańczy wspomaga uzyskiwanie energii z tkanki tłuszczowej

Kofeina zwiększa metabolizm, zmniejsza uczucie zmęczenia fizycznego, pobudza.

Pieprz kajeński przyspiesza przemianę materii i obniża poziom cholesterolu.

Fenyloalanina jest aminokwasem, budulcem naturalnie występujących białek
Zalecane dawkowanie

1 kapsułka na dobę, 30 min przed głównym posiłkiem, popijając szklanką wody. Kapsułek nie należy otwierać ani rozgryzać. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Ze względu na obecność kofeiny nie spożywać suplementu bezpośrednio przed snem.

Suplement diety Grenade jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Nie należy przekraczać zalecanego dawkowania. W czasie używania suplementu diety GRENADE Thermo Detonator nie należy spożywać innych produktów zawierających kofeinę, p-synefrynę, oraz innych substancji pobudzających.

Zalecany maksymalny czas stosowania produktu to 8 tygodni. Po tym czasie bezwzględnie należy przerwać stosowanie.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE THERMO DETONATOR
Porcja 1kap.
Ilość porcji w opakowaniu 100
Opakowanie 100kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Ekstrakt z zielonej herbaty(Camelia sinensis): 55%EGCG-galusanu epigallokatechiny, 5% kofeiny (12,5mg kofeiny) 250mg
Ekstrakt gorzkiej pomarańczy (citrus aurantium) 4% synefryny 210mg
Ekstrakt zielonej kawy (green coffee bean extract) : 50% ACG- kwasów chloro genowych, 2% kofeiny (0,1mg kofeiny) 5mg
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (capsium annuum) 8% kapsaicyny 100mg
Coffeinum 112,5mg
Fenyloalanina 12,5mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
Dzięki uprzejmości sklep SFD na FB miałem możliwość przetestowania całego opakowania, szczerze działanie miło mnie zaskoczyło. dawkowałem między posiłkami po południu i bezpośrednio po treningu siłowym a przed aero. Między posiłkami produkt hamował apetyt, podwyższał temperaturę organizmu aż zacząłem się pocić bez wysiłku, do tego pobudzenie było jak i koncentracja przez ~2h po wzięciu.
między treningami też działanie było super, dawał dodatkową energie na aeroby po ciężkim treningu siłowym, potliwość dość spora, pobudzenie odpowiednie i koncentracja do samego końca. także polecam produkt


Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2015-06-25 16:47:38

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Grenade - Engage

WHEY premium