SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grenade - Hydra 6

temat działu:

Grenade

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6237

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078



Opis

- Zwiększa przyrosty masy mięśniowej
- Niepowtarzalny smak
- Wszechstronność i wygoda

Hydra 6 jest stworzona z izolatu białka serwatki i oczyszczonej postaci kazeiny w stosunku 50:50. To połączenie dwóch najbardziej czystych białek, aminokwasów, które najlepiej odżywiają organizm. Hydra 6 oferuje wszechstronność i wygodę, nie trzeba kupować dwóch oddzielnych białek a można ją brać o różnych porach dnia.

Badania wykazują, że białko serwatki posiada najlepszy efekt na poziomie aminokwasów we krwi im więcej aminokwasów dostarcza się do mięśni tym szybciej proces syntezy białka zaczyna budować mięśnie. Jednakże samo białko serwatki nie wystarczy, ponieważ poziom aminokwasów w organizmie zaczyna spadać po upływie 3 godzin po spożyciu. Potem przychodzi na ratunek micelarna kazeina, która utrzymuje wysoki poziom aminokwasów do 6 godzin.




Zalecane dawkowanie

1 porcji (35g) rozpuścić w 150-200 ml wody lub mleka.

Stosować 1-2 porcji dziennie.





Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Hydra 6
Porcja 35g
Ilość porcji w opakowaniu 25
Opakowanie 908g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna: 130 kcal
Białko 25 g
Tłuszcz 1,8 g
- w tym nasycone 0,9 g
Węglowodany 2,8 g
- w tym cukier 1,4 g
Błonnik 2,5 g
Sól 0,15 g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Mix wpi + kazeina, a białeczko wodniste co mi bardzo odpowiada. Rozpuszczalność bardzo dobra, zero piany. Smak czekoladowy bardzo dobry.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4490 Napisanych postów 35774 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263007
Posiadałem kilka próbek smaku truskawkowego, szczerze mówiąc dość słabo mi podszedł ten smak
Konsystencja odżywki dość wodnista

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grenade - Defend

Następny temat

Grenade - Grenade Black Ops

WHEY premium