SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Greasing and Groove

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 41
Ostatnio aby zwiększyć ilość powtórzeń podciągnięć na drążku zacząłem stosować metode Greasing and Groove. Mam pytanie czy podciągając się kilka razy w ciągu dnia robić to na maksa czy tylko np. 50% maksa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Ja bym robił maksa, albo chociaz 80-100% bo po co marnować czas i sie rozdrabniać na jakies 50%.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
otoz zaplanownaie odpowiendiej progresji zaawocuje wiekszymi przyrostami, niz katowanie ciagle cwiczenia na maksa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
bocian_3
Ostatnio aby zwiększyć ilość powtórzeń podciągnięć na drążku zacząłem stosować metode Greasing and Groove. Mam pytanie czy podciągając się kilka razy w ciągu dnia robić to na maksa czy tylko np. 50% maksa?


Wszystko zależy ile razy się już podciągasz bo codzienne podciąganie może się dobrze sprawdzić w ramach smarowanie gwintów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki trening działa

Następny temat

Metody progresji

WHEY premium