SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Gracie-Barra Łódz

Wysłana -
Witam moze ktoc napisac cos o tej sekcij bjj/MMA w Łodzi.Moze ktos tam trenuje badz trenował.Chciałem sie zapyytac co do treningów czy opłaca sie tam zaczac treningi i czy sa dobrze prowadzone.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Idź i się przekonaj, jednym się tam podoba innym się nie podoba. Najlepiej jest iść samemu zobaczyć, 1 trening jest za darmo, na pewno nic nie stracisz idąc tam.

P.S takie tematy to w ogłoszeniach raczej
Wysłana -
jeśli chodzi o sekcje MMA to musisz sprecyzowac która bo znam 2 ja polecam ta w klubie sirocco [ www.siroccofc.pl ]mila atmosfera itp
Wysłana -
Gracie-Barra Łódz Kondek przecież w temacie jest napisane że Gracie Barra Łódź W łodzi jest więcej sekcji mma. Jest na gorkiego, united-gym, sirocco, brekserkers team, gracie barra, jeszcze pewnie jakaś by się znalazła.

Kondek a w sirocco, dobre są treningi? trenujesz tam? Ile parteru trenujecie i ile stójki tak procentowo podaj jakbyś mógł.
Wysłana -
no wiec treningi w klubie prowadzi Treningi prowadzi Adrian Dziarnowski - (m.in. uczestnik gali finałowej Mistrzostw Polski MMA) a co do tego jak wyglądają treningi to tródno powiedzieć tzn były treningi kiedy trenowalismy stójke a były takie kiedy trenowalismy parter chodziłem tam 2 miesiace(teraz nie chodze z braku kasy)ogulnie było tam więcej parteru chyba ale na serio ciezko mi podac dokładnie bo dosć niedługo trenowałem..
pozdr
Wysłana -
ja słyszałem negatywne opinie co do sirocco szczególnie jezeli chodzi o sekcje Boksu i BJJ. I niesłyszałem tego od przypadkowych ludzi niebedacych w temacie. Źle wypowiadali sie trenerzy innych klubów i zawodnicy którzy mieli kontakt z sirocco. Chodziło im oto ze poprostu zajecia prowadzone są na niskim poziomie. Wypowiadam sie odnosnie sekcji boksu i Bjj. jezeli chodzi ci o łódzkie kluby to polecam United Gym Aleksandrów (Radosław OlczyK), Berserkers Team (Krystian Grzejszczak), Klub 44 na Kusocińskiego (tylko BJJ Damian Karwacki) i Fight Club Łódź
Wysłana -
mimo że trenuje w sirocco prawie rok to niesłyszałem zeby tam sekcja BJJ była..a odnośnie boksu to sekcje prowadzi Roman Rożek (olimpijczyk) ale nie byłem na treningu wiec nie wiem..
Wysłana -
TomoBJJ

Klub 44 na Kusocińskiego (tylko BJJ Damian Karwacki)? Mógłbyś podać jakieś dni treningów i w jakich godzinach? Z góry dziękuję

Czytałem na innym forum że bardzo dobry trener i szkoli się w UG.

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-02-23 23:20:29

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-02-23 23:20:59
Wysłana -
dokładnie. sam u niego trenuje BJJ. Bardzo dobry trener. Treningi są w sr od 19:00 i w pt od 17:45 naprawde polecam jezeli chodzi o BJJ to naprawde poziom dobry grupa około 12 osob to jeszcze zalezy bo czasem przyjdzie 8 osob a czasem 15 ale mała grupa uwazam ze to + ponieważ Damian ma wtedy czas zeby podejsc do kazdego i ewentualnie poprawić a nie tak jak w oinnych sekcjach które lecą na ilosc i kazdy cwiczy jak mu sie podoba
Wysłana -
Tomo dziękuję Ci za informację, a ile twa trening? Może jak wyzdrowieję to przyjdę
Wysłana -
trening zazwyczaj 1h15min ale potem mozna zostac tak koło 20 min posparować kto ma ochote to w gi kto nie to w guardach porozciagać się itd
co do samego treningu to wyglada następująco rozgrzewka konkretna ok 20 min potem takie sparingi zadaniowe poxniej technika i ostatnie 20 min 4 albo 5 sparingów normalnych .
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź